Welcome to the forum 👋, Visitor

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

Chat Shqip

Chati më i madh Shqipëtar Takohu.com

Futu në Chat !

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Vajzat ju pergjigjen pyetjeve tuaja...

@Mira ke menduar ndonjehere te lesh shqiperine per nje jete me te mire?
 
@Weda sa lek fito nmuj me ate agjencise e famshme qe te bohen 1000 letra nfun mujit ? :p
 
Ai qe mbi t gjitha m kupton kur jam keq kam noj prb apo thj kam nevoje per nje perqafim te tije ? Nrm vlen dhe besnikeria qe duhet te kete ne cift
Po ti je enxhell nuk bo nari per ty ti meriton me te mirin as cunin tim se ngado qe te shkoj do i ngjaj babes me ca gjona kshuqe larg mgjo mu :p
 
@Zana nese te kerkonte nji antare i forumit ta ndihmoje ta maje nshpi si do veproje?
 
Po ti je enxhell nuk bo nari per ty ti meriton me te mirin as cunin tim se ngado qe te shkoj do i ngjaj babes me ca gjona kshuqe larg mgjo mu :p
Hahhahahahahahahahahahahahahahahahhahaa narin ene e ndroj po cunin tat vallaj ncuqq ????? te ta mar ate t voglin per gocen lale ? Si thua ?
 
Hahhahahahahahahahahahahahahahahahhahaa narin ene e ndroj po cunin tat vallaj ncuqq ????? te ta mar ate t voglin per gocen lale ? Si thua ?
Ai eshte problematik shum do ta maj gocen per prove do ta lej kam frike ☹️☹️☹️
 
Ai eshte problematik shum do ta maj gocen per prove do ta lej kam frike ☹☹☹
Do e msoj baba si me e majt gocen po he. Se sesht baba aq i keq sa duket. Se vet babà i ka lidh komet 23 vjec. Ta msoj dhe cunin tashi ????
 
@Mira ke menduar ndonjehere te lesh shqiperine per nje jete me te mire?
Joo.
Me mire preferoj te marr nje rrog minimale ne vendin tone,sesa t'ma permendin pas shpine se jetmiren e kam mbajt une me buk/rroba derisa gjeti nje pune vete.
I kam bezdi njerezit qe mi permendin nderet pas shpine :):).
 
A boni gazra kur jeni me partnerin ? ?
Ska gjo me te shpifme per femren!
Jo
Cila është gjëja më e rëndësishme në jetë për ju?
  1. Shkollimi dhe pasja e një pune të mirë.
  2. Gjetja e princit të kaltër, të atij që është siç e keni ëndërruar dhe kalimi i jetës me të.
  3. Të keni fëmijë.
E di që të trija janë të rëndësishme, por nëse përgjigjeni, duhet të zgjidhni vetëm një.
pa dashur te zgjatem
E 3-ta me jetesore.
A ju pëlqejnë qimet tek meshkujt? Nëse po, ku? Në fytyrë, në trup, tek krahërori, duart, apo tjetër?
vetem ne fytyre,dmth me mjeker
@MaYaDa sa e dashurume je mas boksit :p
e adhuroj si sport ??
Edhe pse nuk e praktikoj rregullisht
 

Welcome to the forum 👋, Visitor

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

  • Wide/Narrow view

    You can control a structure that you can use to use your theme wide or narrow.

    Grid view forum list

    You can control the layout of the forum list in a grid or ordinary listing style structure.

    Picture grid mode

    You can control the structure where you can open/close images in the grid forum list.

    Close sidebar

    You can get rid of the crowded view in the forum by closing the sidebar.

    Fixed sidebar

    You can make it more useful and easier to access by pinning the sidebar.

    Close radius

    You can use the radius at the corners of the blocks according to your taste by closing/opening it.

  • Choose the color combination that reflects your taste
    Background images
    Color gradient backgrounds
Back