Welcome to the forum 👋, Visitor

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

Chat Shqip

Chati më i madh Shqipëtar Takohu.com

Futu në Chat !

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Vajzat ju pergjigjen pyetjeve tuaja...

O kinge qa bone a je mire? Pse vajzat ne pergjithesi kan qef me vesh rrobat e cunave neper shpi?
Gjalll tipsooo
Un per vete du mej vesh edhe kur dal diku se i kam qef e per shpi sdi nashta me nejt rahat ?
 
Na ndonje nga gocat qe e ka fix te mbaj corapet vesh gjat sex ?
 
Varet nga ndenja... ose lidhja qe do te krijonim ., dhe normale kur nje mashkull te ploteson duhet edhe te mjaftoje. Pra ne nje rast te tille dhe per k’te arsye .. po . Nje femer me karakter te forte dhe mendje te ndare eshte ne gjendje qe te kaloje jeten e saj me nje mashkull te vetem .

Ndersa Nese e mendoj tani nga eskperienca .. supozojme qe per meshkujt kjo eshte e pamundur apo jo ? ( na qartesoni ne k’te pike )

Kshuqe them qe edhe per femren eshte mire te eksperimentoje ( Nuk po flas per tradheti ne k’te rast ) . Por meqe meshkujt e kane te pamundur qe te rrijne me nje femer te vetme tere jeten .
Nqs mundem dua te kem kenaqesin te te pergj ..!
Sic ju kerkoni princin e kalter qe te kete keshtjellen dhe sherbetoret per te permbushur kerkesat e pafund per femrat.
Ashtu eshte edhe per ne qe kerkojm ate hirushen qe di te fali dashuri respekt pa kushte. Nje femer qe ploteson nevojat dhe te te fali grimca lumturie te te fali ate ndiej qe mashkulli mezi te presi te shkoj ne shtepi dhe ta presi nje perqafim i ngroht dhe nje fjal e embel... etj etj gjera te vogla qe pergjisisht grat i bejm per nje koh shume te shkurter
 
Pyetja ime eshte ...!
O gra kur ua a ka qefi me nje mashkull pse na beni perci verci kot e na lodhni se nuk kemi as nerva me a me kuptoni ???
 
Pyetja ime eshte ...!
O gra kur ua a ka qefi me nje mashkull pse na beni perci verci kot e na lodhni se nuk kemi as nerva me a me kuptoni ???
?
Paske fjet keq @Noah
Esht lloj sporti dhe lodhja e meshkujve
Pastaj varet nga rezistenca ?

P.S me pozitiv o njerez se jeta esht e shkurter
 
Fix eshte e shkurter mos na vononi po jepini drejtim ???
?
Paske fjet keq @Noah
Esht lloj sporti dhe lodhja e meshkujve
Pastaj varet nga rezistenca ?

P.S me pozitiv o njerez se jeta esht e shkurter
 
Pyetja ime eshte ...!
O gra kur ua a ka qefi me nje mashkull pse na beni perci verci kot e na lodhni se nuk kemi as nerva me a me kuptoni ???
Ibashkohem @Maybe s ????e ka thrne ajo shm bukur skam ca te shtoj me shm ???
 
Pytje per vajzat: Sa asht e rendsishme paraqitja e nje mashkulli dhe sa ndikim ka ajo tek ju ?
 
Pytje per vajzat: Sa asht e rendsishme paraqitja e nje mashkulli dhe sa ndikim ka ajo tek ju ?
Do te te jap 2 shembuj nga jeta ime.
1- Dikur kam pasur nje shok qe nuk ishte kush e di se cfare,por ishte shum mendjemadh/egoist/i ndyre nga fjalori dhe sjellja.Une e kisha shok por uroja qe paartneri im i ardhshem mos te ishte si ky.
2-Meshkujt e bukur i konsiderojme mendjemedhenj/mashtrusa/donzhuana etj etj.Rastesisht ulem nje dite ne autobuz pran nje djali shum te bukur.Ai po hante patarina dhe me zgjati edhe mua.Hyme ne muhabet dhe ishte shum djal i thjeshte ne karakter,mu duk sikur kisha vite qe e njihja.
Morali eshte ky:Meshkujt nuk njihen nga pamja,e as nuk lexohen si liber i hapur.
Une personalisht vleresoj karakterin,por di te them qe pamja genjen.
Dhe te genjen shume.
 

Welcome to the forum 👋, Visitor

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

  • Wide/Narrow view

    You can control a structure that you can use to use your theme wide or narrow.

    Grid view forum list

    You can control the layout of the forum list in a grid or ordinary listing style structure.

    Picture grid mode

    You can control the structure where you can open/close images in the grid forum list.

    Close sidebar

    You can get rid of the crowded view in the forum by closing the sidebar.

    Fixed sidebar

    You can make it more useful and easier to access by pinning the sidebar.

    Close radius

    You can use the radius at the corners of the blocks according to your taste by closing/opening it.

  • Choose the color combination that reflects your taste
    Background images
    Color gradient backgrounds
Back