Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Forumshqip.com - Vendodhja e të gjithë forumisteve shqiptarë

ForumShqip.com Pasi të regjistroheni, mund të postoni diçka rreth vetes tuaj në forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkollën që ndiqni, interesat e dëshirat e moshes) Krijoni një temë të re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull.

Përshëndetje dhe urime

Ketu mund te beni pershendetje dhe urime te ndryshme per anetare te forumit netedy.com
Tema
15
Mesazhe
3.1K
Tema
15
Mesazhe
3.1K

Ndihmoni njëri-tjetrin

Ketu mund te kerkoni ndihme ose mund te ndihmoni dike qe ka nevoje per ndihmen tuaj!
Tema
62
Mesazhe
2.9K
Tema
62
Mesazhe
2.9K

Rregullorja & Njoftime

Ne ju ftojmë të lexoni rregullat e forumit dhe mund të jepni kritikat, sygjerimet apo të njoftoni për problemet që i hasni tek Netedy, për të kontribuar në ngritjen e kualitetit të Netedy.
Tema
19
Mesazhe
1.2K
Tema
19
Mesazhe
1.2K

Kombëtare & Botërore Në këtë forum diskutohet vetëm mbi çështjen tonë kombëtare dhe interesat shqiptare në trojet etnike dhe në mbarë botën.

Kulturë

Mendime rreth artit dhe kulturës botërore. Vlerat e pashuara të gjenive botërorë që dhe sot mbeten të paarritshëm. Kultura dhe arti që dallon shtetet duke mahnitur njerëzit.
Tema
473
Mesazhe
2K
Tema
473
Mesazhe
2K

Arsimi

Informacione mbi arsimin
Tema
23
Mesazhe
400
Tema
23
Mesazhe
400

Këndi letrar/ i letërsisë

Në këtë forum ju jepet mundësia të publikoni krijimtarinë tuaj letrare për një publik shqiptar. Po ashtu, mund të postoni pjesë nga shkrimtarët e poetët shqiptarë e të huaj.
Tema
289
Mesazhe
10.8K
Tema
289
Mesazhe
10.8K

Histori

Diskutoni mbi historinë duke servirur fakte historike që mund ti sillni nga libra historie, shtypi apo nga vetë ata që e jetuan një pjesë të historisë.
Tema
589
Mesazhe
2.7K
Tema
589
Mesazhe
2.7K

Natyra dhe bukuritë e saj

Të njohim bukuritë e Shqipërisë dhe për të gjithë ata që Shqipëria i frymëzon të fotografojnë.
Tema
122
Mesazhe
1.9K
Tema
122
Mesazhe
1.9K

Diskutime shoqërore

Në këtë forum trajtohen tema universale mbi problemet që hasin të gjitha shoqërite e botes.
Tema
1.7K
Mesazhe
137.9K
Tema
1.7K
Mesazhe
137.9K

Dashuri dhe pasion

Shpirti i njeriut ka nevojë shumë për atë idenë intime. Romancë, dashuri, seks dhe pasion. Këtu kemi lidhje vetëm me atë ndjenjën e pastër e të virgjër që quhet dashuri.
Tema
511
Mesazhe
48.8K
Tema
511
Mesazhe
48.8K
  • DR02

Albumi fotografik

Në këtë forum mund të sillni foto nga natyra dhe bota shqiptare: artistësh, shkrimtarësh, pika turistike, apo foto nga jeta juaj personale. Për shkaqe sigurie Stafi i Netedy.com ju këshillon që të mos shtoni foto me fytyrë të hapur.
Private

Libido

Forum ku diskutohet gjithcka e shendetshme dhe e zakonshme per seksualitetin e njeriut.
Private

Teknologji dhe inovacion

Studime shkencore dhe të rejat më të fundit të shkencës.
Tema
667
Mesazhe
1.9K
Tema
667
Mesazhe
1.9K

Arkeologji

Arkeologët në kërkim të thesareve dhe përmbajtja e lashtësisë Shqipëtare.
Tema
113
Mesazhe
204
Tema
113
Mesazhe
204

Fenomene paranormale

Tek ky forum mund të flasim për të gjitha ato fenomene të cilat për një arsye ose një tjetër mbeten enigmë dhe të pashpjegueshme.
Tema
196
Mesazhe
787
Tema
196
Mesazhe
787

Antropologji

Në procesin e punës në terren, antropologët bashkojnë idetë rreth farefisnisë, gjuhës, fesë, politikës dhe sistemeve ekonomike , gjë që u lejon atyre të ndërtojnë një pamje të shoqërisë.
Tema
5
Mesazhe
7
Tema
5
Mesazhe
7

Fizikë & Astronomi

Teori, arritje, probleme fizike dhe astronomie. Qielli dhe yjet.
Tema
306
Mesazhe
829
Tema
306
Mesazhe
829

Gjeografia

Fakte rreth dukurive që ndodhin në natyrë dhe pamjen e jashtme të tokës, relievit etj.
Tema
61
Mesazhe
360
Tema
61
Mesazhe
360

Shkencat Sociale Programi organizohet në këto drejtime kryesore: a – Shkenca Komunikimi b – Shkenca Politike dhe Marrëdhënie Ndërkombëtare c – Sociologji – Antropologji Sociale d – Psikologji – Pedagogji

Filozofia

Filozofia
Tema
91
Mesazhe
1K
Tema
91
Mesazhe
1K

Psikologjia

Psikologjia
Tema
208
Mesazhe
1.8K
Tema
208
Mesazhe
1.8K

Sociologjia

Tema
100
Mesazhe
1.2K
Tema
100
Mesazhe
1.2K
  • Alice

Bar Kafe ForumShqip

Te lire te diskutojme gjithcka qe duam! Mos e ekzagjeroni me Chit-Chat! Ofendimet sjellin limitime te ndryshme!
Tema
435
Mesazhe
61.9K
Tema
435
Mesazhe
61.9K

Humor Shqiptar

Këtu do të gjeni humor nga cdo krahinë e Shqipërisë, nga cdo seks, racë apo vënd i botës. Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni të qeshni :)
Tema
54
Mesazhe
2.9K
Tema
54
Mesazhe
2.9K

Lojëra dhe rebuze

Lojra zbavitëse, rebuse ose lojra interneti. Që nga lojrat elektronike, ato në Internet e deri në lojrat mendore e matematike. Argëtim të këndshëm !
Tema
348
Mesazhe
55.1K
Tema
348
Mesazhe
55.1K

Nt2 Big Brother

NETEDY Big Brother Albania, është emisioni më i ri që do të nis pikërisht sezonin e parë në Forumin e NETEDY.com ‘
Tema
9
Mesazhe
1.1K
Tema
9
Mesazhe
1.1K

Showbizi

Ketu do gjeni lajmet me te fundit persa i perket Showbizit Shqiptar dhe ate te huaj..
Tema
73
Mesazhe
507
Tema
73
Mesazhe
507

Media dhe politika Tek ky forum do të përmblidhen përkohësisht temat më të reja dhe interesante të cilat do të shfaqen tek Portali i Forumit

Aktualitet nga vendi

Reagimet tuaja mbi lajmet më të fundit nga trojet shqiptare. Mund të postoni një artikull të caktuar dhe të bëni komentin tuaj mbi çështjen në fjalë. Lini vënd për anëtarët e tjerë të shprehin mendimin e tyre për çështjen në fjalë.
Tema
276
Mesazhe
1.9K
Tema
276
Mesazhe
1.9K

Aktualitet nga bota

Në këtë forum mund të diskutoni mbi të rejat më të fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botëror janë me interes.
Tema
651
Mesazhe
1.9K
Tema
651
Mesazhe
1.9K

Ekonomi dhe biznes

Në këtë forum mund të gjeni informacion me karakter ekonomik nga ekonomia shqipëtare dhe ajo botërore.
Tema
39
Mesazhe
169
Tema
39
Mesazhe
169

Aktualitet nga rajoni

Në këtë forum mund të diskutoni mbi të rejat më të fundit nga Rajoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botëror janë me interes.
Tema
245
Mesazhe
766
Tema
245
Mesazhe
766

Kuzhina Shfleto koleksionin më të madh të recetave tradicionale shqiptare në internet. Receta ekskluzive të pa publikuara diku tjetër më parë.

Kuzhina Shqiptare

Receta të reja gatimi, të shpikura dhe të vjetra. Kujdes mos na helmoni!
Tema
107
Mesazhe
2.5K
Tema
107
Mesazhe
2.5K
  • Alice

Kuzhina Botërore

Kuzhina Botërore
Tema
47
Mesazhe
132
Tema
47
Mesazhe
132

Erëzat e kuzhinës

Erëzat e kuzhinës
Tema
9
Mesazhe
17
Tema
9
Mesazhe
17

Sporti Të apasionuarit pas sporteve mblidhen në këtë forum për të diskutuar mbi ndeshjet sportive dhe sportistët.

Sportet nëpër botë

Ngjarjet nga sporti neper Bote, NBA, Atletika, Boksi etj
Tema
325
Mesazhe
3.8K
Tema
325
Mesazhe
3.8K
  • Nina

Sportet motorrike

Të gjithë tifozët e Formula 1, MOTO GP, Rrally dhe shpejtësisë janë të ftuar të marrin pjesë këtu.
Tema
8
Mesazhe
736
Nen-forume:
  1. Moto Gp
Tema
8
Mesazhe
736

Multimedia Postoni lirikat e këngëve tuaja më të dashura. Një koleksion të madh albumesh mund t'i dëgjoni edhe nga faqja jonë muzikore dhe këtu mund të postoni lirikat e këngëve më të dashura, filmat më të ri.

Muzikë shqip dhe e huaj

Magjia e tingujve të preferuara,albume të reja, tekste dhe shkëmbim informacioni mbi muzikantët shqiptarë e të huaj.
Tema
106
Mesazhe
6.5K
Tema
106
Mesazhe
6.5K

Programe televizive

Diskutime mbi programet televizive dhe emisioneve të ndryshme që karakterizojnë Shoqerinë Shqiptare.
Tema
55
Mesazhe
1.7K
Tema
55
Mesazhe
1.7K

Radio

Degjoni muziken tuaj vetem chat.netedy.com :)
Tema
6
Mesazhe
998
Tema
6
Mesazhe
998

Video

Sillni videot me interesante qe mund te shikoni, cfaredo qofshin ato.
Tema
57
Mesazhe
532
Tema
57
Mesazhe
532

IT World / WebMasters Gjithcka mbi informatikën dhe internetin, libra elektronike dhe informacion të shumëllojshëm. Ekspertët janë të ftuar të ndajnë dijen e tyre me ata që kanë dëshirë të mësojnë sa me shumë nga bota e pafund e informatikës.

Gjuhë Programimi

Shpjegime dhe mesime rreth gjuheve te ndryshme programimi
Tema
52
Mesazhe
385
Tema
52
Mesazhe
385
  • Nina

Mësime

Ketu mund te mesoni cdo gje rreth IT cdo sugjerim eshte i mirepritur
Tema
61
Mesazhe
381
Tema
61
Mesazhe
381

Software

Programe te ndryshme per shkarkim Falas dhe me pagese
Tema
22
Mesazhe
178
Tema
22
Mesazhe
178

Telefonat IOS & Andoid

Ketu mund te shprehim problemet dhe zhvillimet me te fundit rreth sistemeve operative ndaj telefonave.. Mos nguroni te pyesni ;)
Tema
63
Mesazhe
469
Tema
63
Mesazhe
469

OS How to

Shpjegime dhe mesime te ndryshme rreth sistemeve te ndryshme operative si windows , linux , OSX
Tema
9
Mesazhe
18
Tema
9
Mesazhe
18

WebFaqa juaj

Kjo kategori eshte per webmasterat ku mund te prezantojne web-et e tyre!
Tema
3
Mesazhe
7
Tema
3
Mesazhe
7

Shkarkime

Sektor per shkarkime te ndryshme qe ofrohen nga anetaret e forumit Netedy por qe nuk hostohen nga ky forum. C'do link qe ofrohet eshte nga webfaqe te tjera.
Tema
13
Mesazhe
61
Tema
13
Mesazhe
61

Ndjenja Shpirtërore Besimtarët muslimanë, besimtaret orthodhokse, Besimtaret katolike shqiptare, Toleranca Fetare

Komuniteti musliman

Besimtarët muslimanë shqiptarë mblidhen në këtë forum për të diskutuar dhe ndarë me njëri-tjetrin mësimet fetare dhe eksperiencat e tyre të jetës.
Tema
36
Mesazhe
765
Tema
36
Mesazhe
765
  • Rrelse

Komuniteti ortodoks

Ne kete forum, te gjithe besimtaret orthodhokse shqiptare diskutojne ne lidhje me fene e tyre dhe ndajne me njeri-tjetrin eksperiencat e besimit te tyre.
Tema
3
Mesazhe
20
Tema
3
Mesazhe
20

Komuniteti katolik

Besimtaret katolike shqiptare mblidhen ne kete forum per te diskutuar rreth fese se tyre dhe per te ndare me njeri-tjetrin eksperiencat e tyre fetare.
Tema
16
Mesazhe
24
Tema
16
Mesazhe
24

Dhoma #Shqiperia

Ne kete forum vizitoret e kanalit legjendar #shqiperia mund te komunikojne me njeri-tjetrin ose te mesojne me shume mbi sherbimin e IRC tek Rrjeti Netedy
Tema
21
Mesazhe
270
Tema
21
Mesazhe
270

Regullorja e irc.Takohu.com

Ne kete forum vizitoret e kanalit legjendar #shqiperia mund te komunikojne me njeri-tjetrin ose te mesojne me shume mbi sherbimin e IRC tek Rrjeti Netedy.
Tema
7
Mesazhe
11
Tema
7
Mesazhe
11

IRCd World

ketu do postojme cdogje qe ka te bej me Protokollin IRC.
Tema
24
Mesazhe
85
Tema
24
Mesazhe
85

Radio Takohu.com

00:00

Statistikat e forumit

Tema
23,247
Mesazhe
1,703,820
Antarët
8,764
Anëtar i fundit
_Albert_

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.