Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Si me ju largu nje lidhje toksike o shok?

Tradhti , genjeshtra , thik mas shpine . Etj ://
Shum e thjesht
Mer telekomanden fik tv dhe ja e largove..
Thik mas shpine denoncoje per plagosje me arme te ftoht dhe e con ne burg, nqs tka tradhtu do t thot qe se rru per ty.. nqs tka rrejt do t thot qe se rru 2 her me shum per ty derisa ka bo ato tjerat.
Ene ti thu lidhje toksike ???
 
No , Jan momentet kur ajo buzeqesh , kur kujdeset per mu. Kur mjep perqafim ,puthje . Vendos koken nkraharor tem. Kur mduron nervat qe ska shanc me mi duru kush leht. Kur llastohet .. Jan gjonat e vogla . Amo prap sun I krahasoj me cka mka Bo tkaloj.
Ndaj iku te dikush tjeter
E mbështeti kokën në kraharorin e dikujt
Të tradhëtoi, etj...
Mos u verbo...
Unë e di që ti e do por ajo ta dinka pikën e dobët dhe do e bëjë prapë( me idenë që më do dhe smë le e do ma falë)
E di që dhemb...dhemb tradhëtia si fenomen por dyfishohet kjo dhimbje kur në mes janë ndjenjat..
Hiq dorë nga ajo, vuaj, merr veten..çdo gjë kalon...
Ti vetë e quan lidhje toksike, je i vetëdijshëm por të mungon guximi.
 
Ndaj iku te dikush tjeter
E mbështeti kokën në kraharorin e dikujt
Të tradhëtoi, etj...
Mos u verbo...
Unë e di që ti e do por ajo ta dinka pikën e dobët dhe do e bëjë prapë( me idenë që më do dhe smë le e do ma falë)
E di që dhemb...dhemb tradhëtia si fenomen por dyfishohet kjo dhimbje kur në mes janë ndjenjat..
Hiq dorë nga ajo, vuaj, merr veten..çdo gjë kalon...
Ti vetë e quan lidhje toksike, je i vetëdijshëm por të mungon guximi.
Mu mduket qe ky ska shonc tjet ne mes ksaj gjoje, sepse ajo qe te tradhton te mashtron tbon cdo t keqe per ca arsye do t rrinte me kte kur ky thot mka duru kur kam bo gjona te kqija qe sosht qe i konceptoj?
Tashi ky thot si tlargohem dhe mrapa thot gjona tjera qe bie kundershtim me veten ne cdo dicka qe thot.
Ne titullin e temes do me nxjerr ate keq gjasme lidhje toksike sikur ajo e myti mrapa doli qe ajo se vriska menjen por ky vdiska
 
Mu mduket qe ky ska shonc tjet ne mes ksaj gjoje, sepse ajo qe te tradhton te mashtron tbon cdo t keqe per ca arsye do t rrinte me kte kur ky thot mka duru kur kam bo gjona te kqija qe sosht qe i konceptoj?
Tashi ky thot si tlargohem dhe mrapa thot gjona tjera qe bie kundershtim me veten ne cdo dicka qe thot.
Ne titullin e temes do me nxjerr ate keq gjasme lidhje toksike sikur ajo e myti mrapa doli qe ajo se vriska menjen por ky vdiska
Ça rëndësie ka aman
E do si dreqi dhe nuk di si ta harrojë, largojë
I dhemb shpirti...
 
Ça rëndësie ka aman
E do si dreqi dhe nuk di si ta harrojë, largojë
I dhemb shpirti...
Me mir dhimbja shpirtit 1 vit apo cdo dit duke e pas ne krah dhe mendu se cte ka bo dhe t rrish me frike qe do e boj prap? Nqs e bo nji her e bon dhe dy, po e boni dy her e bon dhe tre her dhe bohet rruge.
Pastaj nje sherr i vogel dhe do ja permenesh nga fillimi deri nfun cka bo prap se prap ndarja ne kte faze lidhje o shum afer.
 
Me mir dhimbja shpirtit 1 vit apo cdo dit duke e pas ne krah dhe mendu se cte ka bo dhe t rrish me frike qe do e boj prap? Nqs e bo nji her e bon dhe dy, po e boni dy her e bon dhe tre her dhe bohet rruge.
Pastaj nje sherr i vogel dhe do ja permenesh nga fillimi deri nfun cka bo prap se prap ndarja ne kte faze lidhje o shum afer.
Kur e njeh kaq mire , hiq dore sa je ne kohe , sa femra ka , yhyyy . ??
 
Me mir dhimbja shpirtit 1 vit apo cdo dit duke e pas ne krah dhe mendu se cte ka bo dhe t rrish me frike qe do e boj prap? Nqs e bo nji her e bon dhe dy, po e boni dy her e bon dhe tre her dhe bohet rruge.
Pastaj nje sherr i vogel dhe do ja permenesh nga fillimi deri nfun cka bo prap se prap ndarja ne kte faze lidhje o shum afer.
Si lidhje ka përfunduar në vetvete( qofshin e bashkë)
Ndjenjat jo....
I duhet kohë ta harrojë si person dhe si tradhëti.
 
Si lidhje ka përfunduar në vetvete( qofshin e bashkë)
Ndjenjat jo....
I duhet kohë ta harrojë si person dhe si tradhëti.
Sidoqofte smenoj qe ka femra tilla sot mo, sepse sot o koha thot zdu mo dhe shnet ska pse t mban peng te dickaje qe ska kuptim.
 
Po ske ca me sqaron , se tema sesht per mua ai thot si te heq dore qe do te thot nuk heq dot ti thua po mundohet spo mundohet . Easy secili e perjeton ndryshe .

Po mire pra qysh me ta shpjeguar ndryshe ty ..qe ta kuptosh k’te thelbin qe Po mundohet . ?

So when u see someone learning 2swim .. do u say / see… that they learning/trying 2swim ( they are swimming ) or they not swimming at all ? ?
 
Po mire pra qysh me ta shpjeguar ndryshe ty ..qe ta kuptosh k’te thelbin qe Po mundohet . ?

So when u see someone learning 2swim .. do u say / see… that they learning/trying 2swim ( they are swimming ) or they not swimming at all ? ?
Zana mirmengjesi . ?
Pse harxhon kaq energji tu shkrujt romane , do ikim ne palester ? ??
 
Zana mirmengjesi . ?
Pse harxhon kaq energji tu shkrujt romane , do ikim ne palester ? ??

Miremengjes .:)

Sepse kam per te harxhuar ? I just got back from swimming.. so une e mbarova palestren e mengjesit tashme … gym at evening time now .?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.