Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Si me ju largu nje lidhje toksike o shok?

Une pa thonj fare behem lemsh , ju ( femrat ) me thonj me xhel e me gjera neper gishta ste falni . ???

Ndersa ju meshkujt kam vene re qe keni dhunti qe lexoni me mire dhe me me kujdes se ne femrat ? neve na erresohen syte shpejt dhe marrim flake akoma pa e lexuar te Teren ?
 
Ndersa ju meshkujt kam vene re qe keni dhunti qe lexoni me mire dhe me kujdes se ne femrat ? neve na erresohen syte shpejt dhe marrim flake akoma pa e lexuar te Teren ?
Ne edhe hezitojme ndonjehere te replikojme , po ju ??!!! Ku te falni ju , sidomos femrat Shqipe , se me
Kto te hujat edhe manovrojme . ??
 
No , Jan momentet kur ajo buzeqesh , kur kujdeset per mu. Kur mjep perqafim ,puthje . Vendos koken nkraharor tem. Kur mduron nervat qe ska shanc me mi duru kush leht. Kur llastohet .. Jan gjonat e vogla . Amo prap sun I krahasoj me cka mka Bo tkaloj.
Si femer qe jam mendoj qe nese nje femer te do nuk ekziston shanci me i vogel qe ajo te genjej apo te te trathtoj so wake up ,, asgje nuk vrasin me shum se mendimet dhe ti je duke e vrar veten me mendime dhe po investon ndjenja dhe kohe ne nje gje qe nuk do te sjelli vazhdimsi , it takes time , por koha sheron cdogje .fillo mendo ndryshe dhe energji tjeter do terheqesh . Sepse mendimet kan nje fuqi te jashzakonshme ne menyren si jeton. Universi eshte energji .. ndjese nese jam zgjatur shpresoj te ket ardhur i qarte mesazhi tek ty ☺️
 
Si femer qe jam mendoj qe nese nje femer te do nuk ekziston shanci me i vogel qe ajo te genjej apo te te trathtoj so wake up ,, asgje nuk vrasin me shum se mendimet dhe ti je duke e vrar veten me mendime dhe po investon ndjenja dhe kohe ne nje gje qe nuk do te sjelli vazhdimsi , it takes time , por koha sheron cdogje .fillo mendo ndryshe dhe energji tjeter do terheqesh . Sepse mendimet kan nje fuqi te jashzakonshme ne menyren si jeton. Universi eshte energji .. ndjese nese jam zgjatur shpresoj te ket ardhur i qarte mesazhi tek ty ☺️
Ai e tha cop , tradheti , hakmarrje , hipokrizi, fund tragjik , terenovele spanjolle . ??
 
Ne edhe hezitojme ndonjehere te replikojme , po ju ??!!! Ku te falni ju , sidomos femrat Shqipe , se me
Kto te hujat edhe manovrojme . ??

Na keni egersuar ju meshkujt edhe neve ? we have 2battle you dhe per fat te keq jeni a bit 2hard me femrat ne pergjithesi . ?
 
E ti c’fare do te beje ?
asgje lere te shkoje , ai ajo qe esht shkruar per ty do vi tek ty ,njerzit nuk mbahen me zor perderisa ka genjeshtra trathti ka humbur respekti komunikimi qe jan baza e cdo lloj raporti njerzor .
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.