Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Pyetje - Përgjigje

Mire dita me shkoi super :)
Ka kshu pastashiuta aty eee, se un maroj fare per pastashuta :p
 
Mire dita me shkoi super :)
Ka kshu pastashiuta aty eee, se un maroj fare per pastashuta :p
Me pistakio dhe cokollat😂

Te kam pyetur ne fillim kur erdhe si te dukej forumi,po tani qe u bere antar i shtepis netedy si te duket?
 
Lezetshem eshte, anetar shtepie eshte fjale e modhe, dhe as nuk me pelqen. Jemi njerez real, por qe na bashkon virtualiteti, perpiqem te kaloj gjithmone mire, te kenaqem sa me shume, sepse perderisa ketu po rrij kaloj kohen dhe dua ta kaloj bukur kohen me pozitivitet.

Ty ca te pelqen me shum ne kete forum, dhe sa koh ke ketu?
 
Lezetshem eshte, anetar shtepie eshte fjale e modhe, dhe as nuk me pelqen. Jemi njerez real, por qe na bashkon virtualiteti, perpiqem te kaloj gjithmone mire, te kenaqem sa me shume, sepse perderisa ketu po rrij kaloj kohen dhe dua ta kaloj bukur kohen me pozitivitet.

Ty ca te pelqen me shum ne kete forum, dhe sa koh ke ketu?
E thash kot shtepie se te ishim antar shtepie do kishim ngren dreka darka bashk te gjithe e jo me te kishim frik te postonim foto me fytyr ktu😂

Qe ne 14 korrik 2021 dhe me shume me pelqen pozitiviteti qe percjellin disa persona,eshte argetues,nga ky forum gjeta dhe nje mikesh shume te mire si @Mignonne qe cdo dite eshte duke me pyetur nese kam nevoje per dicka e plot keshilla.

Kush antar/e te duket me pozitivi?
 
Me pozitiv fare nga aq sa kemi diskutuar neper tema e te gjitha, qe bojm shume gallat flas personalisht jan disa qe Jan shum pozitiv pothuajse shumica dihen mo 😅

Kush Mendon se eshte anetari qe ste pelqen fare 🤪
 
Jo qe sme pelqen por me duket out fare e din te gjithe ktu tani😂

Po ty?
 
Un se di kush eshte out per ty 🤪

Jo qe sme pelqen por ka humb pike shum, te pakten me parimet e mia ashtu si un e mendoj, ska rendesi emri sme pelqen te flas me emer fiks fiks 🤪

Kur do na qerasesh me naj embelsire ? 🤪
Apo kur tmoresh rrogen e pare 😅
 
Un se di kush eshte out per ty 🤪

Jo qe sme pelqen por ka humb pike shum, te pakten me parimet e mia ashtu si un e mendoj, ska rendesi emri sme pelqen te flas me emer fiks fiks 🤪

Kur do na qerasesh me naj embelsire ? 🤪
Apo kur tmoresh rrogen e pare 😅
Edhe une ndaj sdua ta them se skam nerva te merrem e me te e puc pucet e saj😂

Dale sa ti marr une mire doren😂😂
Ke menduar per pushimet verore se ku do i kalosh?
 
Kam menduar 🤪 ku e kishe pasticerine ti 🤣🤣 (shaka)
Mendoj se dij disa dite ketu ne shqiperi, disa dite do iki ne Sardegna Italy me ja 3 shoke.

Po ti?
 
Kam menduar 🤪 ku e kishe pasticerine ti 🤣🤣 (shaka)
Mendoj se dij disa dite ketu ne shqiperi, disa dite do iki ne Sardegna Italy me ja 3 shoke.

Po ti?
Sa qef do kenaqesh.

Une te pasticeria😂
Cfar mendon per popullin shqiptar?😂
 
Popull handikapat, tangerllik te panevojshme pa pas asigjo te veten.

Po ti ?
 
Pyll pa derra ska po ka e njerz te mire.
Jemi cik popull "inteligjent" po hajd mo😂

Me ke nga forumi do doje te kishte nje date?
 
Ti bon dhe pyetje 1 milion dollarshe 😜
Do e lej surprize 😂😜

Po ti ? Thuaje Tani hajde
 
Lott 😂😂 Po mer zio po 😜

Me pelqen shum mendja: menyra sesi i Mendon gjerat, vizioni qe ka per jeten, parimet e asaj si femer, pervec fizikut se fizikun e pelqejn te gjith normal.

Cfare sdo doje Tek nje mashkull ? Qe e ke kshu dmth me e pas I ve kryqin?
 
Ja e une si ti te ket vizione per jeten te jet familjar dhe jo si kta lapacuket qe shesin pordh kot se kryejn mardhenie me femra qe paguajn lek.
Po per femrat shqiptare ca mendon?
 
Per femrat shqiptare?
Mendoj qe ka shum femra shqiptare qe Jan shum femra te Mira me te gjith tiparet qe dikush kerkon per te krijuar dicka shum serioze. Por mendoj te dyja gjinit kur gjejn njerezit e hajrit sdijne te mbajne njeri tjetrin.
Kto femrat kshu pastaj qe Jan sa anej knej si llogaris fare as skam pik kureshtje me I pa Jo mo me I fol.

Tipari kryesor qe te pelqen Tek dikush?
 
Te jet gallat,pozitiv dhe i thjesht si njeri pa pordh shume se si durojm dot.

Ke do doje te kishe afer teje tani?
 
Pordh 😜 I Kam then njeres njeher, sa pordh ke ti thash un I Kam kur flej gjume 😂

Dike qe me mungon nga 3 vite tashme por nuk jeton me 🫤

JE bo pishman per dicka? Flas dicka qe te ngel peng Jo kshu budallalliqe 😜
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.