Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Pyetje - Përgjigje

Po qe genjeva dike dhe sot me kushton shume sepse humbi besimin ndaj meje.

Cfar ste pelqen dicka te jeta jote?
 
Mos e vrit mendjen, besimi nuk humb nese ske gabuar 😉 flas gabime kshu qe te rresh dhe te dalesh me tjetrin ai eshte humbje besimi per mu, mendoj qe me mire sepse ste ka meritu, te jesh e bindur per kete ka gjet pretekst.

Nga jeta ime, me mungon te Isha rrit prane familjes, ndoshta sdo Kisha mundesite qe Kam tani ne jete ose gjerat qe Kam, por doja te Isha rrit prane familjes.

Cfare eshte endrra jote e jetes ?
 
Dhe un, te krijoj nje familje dhe te Kem 4 beba, dhe ti gezoj e ti rris me shoqen e jetes.

Mendon se dashuria eshte e perkohshme ?
 
Sa me na fut sekelldi kot 🤪

Po jam ndjere, dhe aty rrij as si flas njeriut asgje se nuk merem shum 😂

Kur e Len turnin ?
 
Sa me na fut sekelldi kot 🤪

Po jam ndjere, dhe aty rrij as si flas njeriut asgje se nuk merem shum 😂

Kur e Len turnin ?
E marr 8 e le 4 ose kur ka fluks ndihmoj gocat atje e shtoj 4 e 30

Beson se gjithmon do ket nje fund te lumtur?
 
E marr 8 e le 4 ose kur ka fluks ndihmoj gocat atje e shtoj 4 e 30

Beson se gjithmon do ket nje fund te lumtur?
Fundi lumtur eshte gjithmone, kur mbyll syt mbarojne Hallet dhe problemet 😉

Ku do doje te shkoje per muaj mjalti ?
 
Dita sot top fare si gjithmone mo, un skaloj ndonjeher keq, edhe pse shqiptaret vdesin me bo drrama se di ka dal ne mode te jesh dramatik 😂

Po ju?
 
Po, I Kam blere motres nje cante dhe portofol per ditelindje 😉

Cila eshte dhurata me e bukur qe keni mare ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.