Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Pyetje - Përgjigje

Un tkisha ty :p

Ca do boje me ato milionat gjoja pare fare ?
 
si fillim do behesha yll miss ;p pastaj ca udhtime pastaj do bleja ca prona pastaj do hapja i qender bamiresie e do rrija aty do meresha me te varfrit qe te perparonin ne jete :)

jeni tip chill apo emocional?
 
Chill, normal kam dhe emocione por nuk i shpreh, sjam tip qe e jap veten.
Cili mendoni se eshte me i rendesishem, karakteri apo besimi ?
 
karakteri , por dhe ai mund te ndryshoje nga jeta .... cdo gje eshte relative
kuptimi i nickut tuaj?
 
TopBoy, eshte nje kuptim i lezetshem trregon qe je top si mashkull si cun si tip si karakter si natyre si pune dhe ne jete :D

Cili do te ishte kuptimi ose nicku qe te pershtatet me se mire ty ?
 
alienia me shkon ;p se jam shume futuristic

je mashkull alfa dmth? ;p
 
Kto termat nuk e di, di qe jam Top 🤪
Ti si Mendon? 😜
 
mire je , je tip indipendent

sa ore ne dite punoni?
 
8 si qyq mo 🤪

Cila ka qene endrra juaj kur keni qene e Vogel, dhe a e keni realizuar ?
 
jo po kam realizuar dicka tjeter qe eshte shum e rralle ne kte bote dhe qe se imagjinoja fare.


si e parashikon te ardhmen ?
 
Se di, nuk mund ta parashikoj, me hamendesim, mendoj qe per veten time mire normalisht, un shyqyr zotit shum gjera I Kam realizuar, per te ardhmen edhe ketu shum mire jam.

E kujton shpesh te shkuaren?
 
jo , ika ajo e kreu funksionin , por analizoj ndonjere mesimet e mar ato qe me interesojn mua.

sa i/e gjat jeni?
 
Kujt ja paskem fut bllok se po flet nina me vete 🫣
 
dua te mas belin ;p

ic o ca dua lol

dita e preferuar e javes?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.