Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë është dashuria?

Shtepite me tulla o sa kan lezeeet
Parti nena jone perjete
E ndertuam fshatin e beme qytet
Parti nena jone perjete
Kjo o dashuri
 
Dashurija eshte kur eshte gjdo gje ne rregull te ben me krah ne qiell te qon kurse kur mbaron nga qielli te rrezon dhe aq shum te lendon hmmmm...
 
Lum si ju femnat qe bini me beth po ne meshkujt qe. Mi me koke si tja bojm .0 bohemi me dy koka tcame nball
E meritoni sepse shum me shum her ju jeni fajtor hmm.
 
Oksigjen i nevojshem per cdo njeri...qe fillimisht e gjejme brenda vetes...
Nese kemi dashuri , cdo gje funksionon me mire...si zemra. truri , e cdo organ tjeter ....
 
Oksigjen i nevojshem per cdo njeri...qe fillimisht e gjejme brenda vetes...
Nese kemi dashuri , cdo gje funksionon me mire...si zemra. truri , e cdo organ tjeter ....
Kam njof i plakë 95 vjeçare ktu te lagjia qe esht e mbushur plot dashuri, po me sa shoh une jo çdo organ i funksionon mire ??
 
Kam njof i plakë 95 vjeçare ktu te lagjia qe esht e mbushur plot dashuri, po me sa shoh une jo çdo organ i funksionon mire ??
Te jesh i bindur se me mire se plakave te tjera qe nuk kane pas dashuri i kane funksionuar :p

nese kane mbijetuar ato plakat e tjera...se pa dashuri robi vdes si shpirterisht por edhe fizikisht dalngadale...pastaj disa dukuri te natyres nuk i ndryshojme dot jo...cdo gje e gjalle ka nje nisje, zhvillim dhe mbarim.
 
Sa budallenj janë ata që besojnë se dashuria lind gjatë një marrëdhënie e miqësi e gjatë.
Dashuria , ajo e vërteta është pjellë e një marrëveshjeje shpirtërore që nëse nuk lind në një çast të vetëm , nuk do të "ngjallet" as në një vit e as për vite të tëra...

K. Gibran
 
Dashuria eshte nje qyp mjalte ku ne fakt 2 gisht jane mjalte, pjesa tjeter e dini vete.?
 
iluzion por dhe qepa do e pershkrute shum mire dqshnin se e ben gjellen e shishme por si shpetonndot qames heret a vone tu e qeru
 
Temat u bashkuan
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.