Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë është dashuria?

Dashuria sot :
Per femren nje portofol per tu zbrasur
Per mashkullin dikush qe i zbras portofilin
E do troç ti shpirto.
jo per te gjithë.
per disa femra jane lekët , makinat . Etj etj
Per te gjithe meshkujt jane Gjoksi dhe vithet ?
 
Nuk flas per dashnin! se mdhem stomaku pastaj.?
 
E do troç ti shpirto.
jo per te gjithë.
per disa femra jane lekët , makinat . Etj etj
Per te gjithe meshkujt jane Gjoksi dhe vithet ?
Ajo eshte interes e jo dashurinpastaj une po thoja tamam dashuri per mendimin tim?‍♂️
 
Secili i jep nje pershkrim sipas syrit
e pse ne kete ore qe qarkullimi :D eshte i rralle mos them hiç
po ndalem ta pershkruaj sipas syrit Passionant :p

Kam thene e menduar se eshte ndjesia me hyjnore e sublime qe na eshte dhuruar ta ndjejme. :)
I jepen metafora nga me te bukurat,krahasime nga me te pershkruarat mrekullisht te larta me.merite te plote :) e sa here here them (vertete ne e meritojme)? :D

Ne ndjenjen e dashurise te kahut erotikisht ,disa jam shprehur se akti seksual (dy trupa te zhveshur) :D eshte me i varfer per te qene paralel me ate ndjenjen e paster,hyjnore e te dashuruarit.
E pse ai akt me epsh ,passion,ngjan disi sikur ka marr nota kanibalizmi :D ngelet ajka edhe finalizimi i dy njerezve te dashuruar. :)
 
Hik mer majmun se slat femer pa ja fut çomit?
Po je beqar ti vlla nuk thu shyqyr une si shof me ate së mer çom kom halle tjera del sdel ullini del sdel rrushi nizet nuk nizet traktori ?
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.