Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë është dashuria?

Ajo qe te verbon
 
Krejt kesh tu harru, mos mjep denim veQ :p se posht shkoj
Po denimi o divorci per javen tjeter,se sdi kot me dhan te ti,se un njerin sy te @iMp4Ct e kam tjetrin te @Juno,po spo e kap xhokerin me asnjerin dhe perfundova te ty pa pelqimin tem?
 
Po denimi o divorci per javen tjeter,se sdi kot me dhan te ti,se un njerin sy te @iMp4Ct e kam tjetrin te @Juno,po spo e kap xhokerin me asnjerin dhe perfundova te ty pa pelqimin tem?

Tani do qaje me lot :(
 
Dashuria asht e atëher kur personi tjetèr ndihet i lirê me t'dasht sipas mênyres vet dhe jo sipas asaj qe pret ti.
Aty asht surpriza dhe e bukra
Asht pêrkujdesje, pêrkushtim, kohé e ndame me te, asht universi brënda univerit..
Dashuria asht ajo qê buron nga shpirti jon.
??❤
 
Dashuria esht kur ste nxe vendi,e krun koken 100 her ne minut, i han kejt lapsat e thojt tu prit me ta kthy prgj etj etj haha
 
Dashuri është gjithçka që të jep ndjenjën e mirë dhe buzëqeshjen në fytyrë. Të tjerat janë “sëmundje”.
 
Dashuria ? Me sa e njoh unë, është pasion, admirim dhe vlerësim. Nëse keni dy, keni mjaft. Nëse i keni të tria, nuk ka nevojë të vdisni për të shkuar në parajsë?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.