Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Futbolli

Të apasionuarit e futbollit mblidhen këtu për të bërë tifo për skuadrën e zemrës.

Skedina Ditës

Tema
15
Mesazhe
1K
Tema
15
Mesazhe
1K

Bundesliga

Bundesliga
Tema
122
Mesazhe
150
Tema
122
Mesazhe
150

Eredivise

Eredivise
Tema
2
Mesazhe
2
Tema
2
Mesazhe
2

La liga

La liga
Tema
230
Mesazhe
382
Tema
230
Mesazhe
382

Premier League

Premier league
Tema
154
Mesazhe
206
Tema
154
Mesazhe
206

Ligue 1

Ligue 1
Tema
28
Mesazhe
38
Tema
28
Mesazhe
38

Merkato

Merkato
Tema
654
Mesazhe
742
Tema
654
Mesazhe
742
P
  • Pansophia

Europa League

Europa League
Tema
8
Mesazhe
117
Tema
8
Mesazhe
117

Superliga e Kosoves

Superliga e Kosoves
Tema
29
Mesazhe
64
Tema
29
Mesazhe
64

Kat superiore

Kat superiore
Tema
93
Mesazhe
355
Tema
93
Mesazhe
355

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.