Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Vajzat ju pergjigjen pyetjeve tuaja...

Me kë ke marrëdhënie më të mirë në familjen tënde?
 
Ju ka nodh qe tmendoni per dike tjeter nderkoh qe po pucenit me amoren? ?
 
Nëse nesër është dita jote e fundit e jetës, çfarë do të bëje në 24 orë? ?
 
Jeni pro lidhjes Friend with Benefits?
Po..
E kam pasur nje eksperienc te tille dikur.
Te pakten nuk te bezdiste se pse del apo pse vonohesh kaq shum.
Ne jeten ton kemi nevoj edhe per eksperienca te tilla,te clirojn nga komplekset dhe sikur te rrisin adrenalinen ne shpirt:):)
 
Pse kur një mashkull ju lendon... Pastaj nuk i besoni me asnjërit ? Pse i fusni të gjith ne një thes? ?
(Si femrat po ashtu dhe meshkujt nuk i gjen dy njerëz njësoj ka plot njerëz të mirë.)
 
Pse kur një mashkull ju lendon... Pastaj nuk i besoni me asnjërit ? Pse i fusni të gjith ne një thes? ?
(Si femrat po ashtu dhe meshkujt nuk i gjen dy njerëz njësoj ka plot njerëz të mirë.)
Sepse edhe ai person qe na zhgenjen thote qe jam person i mire ne filim e keshtu te gjith djemt kane nje takt. E si perfundim del tradhetar e na lendon. Ksh me radh pastaj ?
 
Pse jeni kaq inatcore kundrejt njera tjetres?
Jo te gjitha jane njesoj. Une sjam hic inatqare per asnje. Perkundrazi nga me te mirat mundohem te mesoj dickae i vlersoj... per ato qe nuk ia vjejne me vjen keq..
 
@Dea ju kaq e mire keni lind
Apo jeni bere me kalimin e kohes ??
 
  • Turp
Reactions: Dea
@Dea ju kaq e mire keni lind
Apo jeni bere me kalimin e kohes ??
Nuk jam aq e mire sa dukem .
Mund te jem me e mire ose me e keqe...
por sjam e rrezikshme... (perjashto rastet kur cenohet lumturia e njerezve qe dua ...ta marr shpirtin :p )
Nje gje e di ama...qe kam lindur nga dashuria e jam rrit me dashuri...
 
Sepse edhe ai person qe na zhgenjen thote qe jam person i mire ne filim e keshtu te gjith djemt kane nje takt. E si perfundim del tradhetar e na lendon. Ksh me radh pastaj ?
Ather duhet të provosh një mënyrë tjetër! Jepi muncin dikujt që të rrespekton dhe kupton që për ato pak gjëra që ty të interesojn esht i sinqert. Vetëm kur e Ke Larg dike kupton nëse të don dhe veten kush te do vërtet të qëndron pranë në ç'do moment vetëm ai që të do vërtet qan me ty kur je e trishtuar qesh me ty kur je e lumtur. Me pak fjalë mua personalisht distanca më ka bër të kuptoj shum gjera që në realitet nuk do kisha kuptuar kurrë.
 
Nuk jam aq e mire sa dukem .
Mund te jem me e mire ose me e keqe...
por sjam e rrezikshme... (perjashto rastet kur cenohet lumturia e njerezve qe dua ...ta marr shpirtin :p )
Nje gje e di ama...qe kam lindur nga dashuria e jam rrit me dashuri...
Po pse moj xhan ne te tjeret skena lind nga dashnia
Na ka sjell lejleku
 
  • Turp
Reactions: Dea
Pse e ndjeni veten gjithmon qe do ju tradhtoj mashkulli qe keni nkrah?
 
Ca do t thot barazi gjinore per ju? Cfar doni tjeni barabart me meshkujt mo realisht.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.