Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Thenjee per anetarin siper

Puthja eshte nji taktik e natyres per mos te volur ne cift kur fjalet jane te panevojshme
 
E kam pas jeten e veshtir kerkush ska pas meshir qata jam ba egersir☺
 
  • Kiss
Reactions: Zap
"Mos bjer në dashuri me një femër si unë.
Unë do t'ju çoj në muzetë, parqet dhe monumentet,
dhe do t'ju puth në çdo vend të bukur,
në mënyrë që kur të puthësh dikë tjetër më pas
shija e këtyre puthjeve do të jetë një plagë.
Unë do ju shkatërroj në mënyrën më të bukur.
Dhe kur t'ju lë, më në fund do të kuptoni,
pse stuhitë marrin emrin e një gruaje. " ???? ec provoje :p??
Me gjith at botox qe ke ti sasht cudi edhe po tmplagosesh ?
 
Leri te te urrejne, do te ta mesojne emrin me mire ;) ??
 
  • Pëlqej
Reactions: RTL
Mendjemadhsia esht dhurata qe beri Zoti per njerzit e vegjel ☺ ahhhhh sa i du jto thenje
 
Marilyn Monroe shkonte te flinte vetem me dy pika parfum Channel nr.5 ne trup...
Une me pizhama , jorgan e dy batanije...? ?
 
  • Kiss
Reactions: Iva
Mos harro, s ' të duhet askush që të të kompletojë. Ti je i kompletuar që nga lindja jote. Ajo që të duhet është të gjesh dikë që do të të ndihmojë të rritet pa ndryshuar personalitetin tënd dhe kush me të vërtetë e vlerëson se kush je në të vërtetë. ?
 
Dashnoren e sotme mos e ler per neser ? apo nuk esht keshtu?
 
mer nje femer se 1 zemer ke :p
 
luani rri vet delet ne turr ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.