Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Thenjee per anetarin siper

Mos ndrysho kurr as per njerzit me te veqant te jetes tende
Sepse nese vertet do tr ishin kaq te veqant do te donin ashtu siq je ?
 
Ndonjëherë njerëzit hedhin diçka të mirë për diçka më të mirë, për të zbuluar më vonë se e mira ishte mjaft e mirë, dhe më e mira ende nuk ka ardhur. ???
 
Nëse në botën e sotme kishte një numër të madh njerëzish që dëshironin lumturinë e tyre më shumë se sa dëshironin mjerimin e të tjerëve, brenda pak vitesh do të kishim një parajsë.
 
Ndonjëherë njerëzit hedhin diçka të mirë për diçka më të mirë, për të zbuluar më vonë se e mira ishte mjaft e mirë, dhe më e mira ende nuk ka ardhur. ???
hic se mora vesh ?
 
Une kam nje ane ironike, nje ane te padurueshme dhe nje ane te bukur..
Te gjithe marrin anen qe meritojne!! ??
 
Burra nëse mendoni se gruaja është seks i dobët , provoni tërhiqjani batanijen natën teksa ajo fle ??
 
Gruja si ti tmerr nqafe ??
"Mos bjer në dashuri me një femër si unë.
Unë do t'ju çoj në muzetë, parqet dhe monumentet,
dhe do t'ju puth në çdo vend të bukur,
në mënyrë që kur të puthësh dikë tjetër më pas
shija e këtyre puthjeve do të jetë një plagë.
Unë do ju shkatërroj në mënyrën më të bukur.
Dhe kur t'ju lë, më në fund do të kuptoni,
pse stuhitë marrin emrin e një gruaje. " ???? ec provoje :p ??
 
  • Kiss
Reactions: RTL
Pirth Pirth se liroshesh @Weda


hahahahahahahahaaha
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.