Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Të kujtova këtë moment......

Tis je emo girl , mos u shqeteso ?
hahahah.... pse je kaq i sigurt, akoma s'kam hedh foto unë... madje as të këmbëve... por ato këmbë tua kur i pash... ahh ??
 
hahahah.... pse je kaq i sigurt, akoma s'kam hedh foto unë... madje as të këmbëve... por ato këmbë tua kur i pash... ahh ??
E pe sa kembe sexy kisha . Ai eshte sekreti im ... ato kembe me ate lesh te bute e perkedheles ?
 
  • Haha
Reactions: A2.
E pe sa kembe sexy kisha . Ai eshte sekreti im ... ato kembe me ate lesh te bute e perkedheles ?
ndaj të jam qepur unë... ato këmbë s'mund t'i heq nga koka...
 
ndaj të jam qepur unë... ato këmbë s'mund t'i heq nga koka...
He se per interes te flas edhe une . Me nevojiten 5 kg mjalt , 200 gr qumesht blete dhe 3 hoje. ?
 
  • Haha
Reactions: A2.
He se per interes te flas edhe une . Me nevojiten 5 kg mjalt , 200 gr qumesht blete dhe 3 hoje. ?
kollaj bëhet kjo punë... ma jep adresën vi personalisht i bëj delivery :lolx: :lolx:

delver.jpg
 
kollaj bëhet kjo punë... ma jep adresën vi personalisht i bëj delivery :lolx: :lolx:

delver.jpg
Merr ndonji femer me vete ore , se une s dal ta marr porosine vallhi... me trembe ?
 
  • Haha
Reactions: A2.
hahaha... për dhurata s'ka nevojë fatura, s'ka tvsh ??
Lere paj zotin, se ma kane hequr trurin ata shpediteret e kosoves . Isha prap para 3 ditesh atje. Me keq se keta tanet ketej , po te pakten keta agjentet doganore ketej nga ne , u jep nje "kafe" dhe te zgjidhin pune .. po ata tuajit jane te cuditshem fare.?
 
  • Haha
Reactions: A2.
Lere paj zotin, se ma kane hequr trurin ata shpediteret e kosoves . Isha prap para 3 ditesh atje. Me keq se keta tanet ketej , po te pakten keta agjentet doganore ketej nga ne , u jep nje "kafe" dhe te zgjidhin pune .. po ata tuajit jane te cuditshem fare.?
hahah... mos mi përmend se ma kanë shpif edhe mua... sot më dërguan një letër, kam porosit një mikrofon online, më duhet për mësim online, e ma kishin ndalur në dogan... duhet të shkoj nesër e të çaj dërrasa me ta...
 
hahah... mos mi përmend se ma kanë shpif edhe mua... sot më dërguan një letër, kam porosit një mikrofon online, më duhet për mësim online, e ma kishin ndalur në dogan... duhet të shkoj nesër e të çaj dërrasa me ta...
Po ke nevoje per ndihme me thuaj , se i njoh shefat e doganes , po s ja vlen te konsumohem per nje mikrofon. Por po te hapen probleme me thuaj. Nga ana juaj eshte nje zoteri burre shef dogane nga Drecani dhe ai te mbaron pune. Po ke probleme , me thuaj .
 
  • Përqafime
Reactions: A2.
Po ke nevoje per ndihme me thuaj , se i njoh shefat e doganes , po s ja vlen te konsumohem per nje mikrofon. Por po te hapen probleme me thuaj. Nga ana juaj eshte nje zoteri burre shef dogane nga Drecani dhe ai te mbaron pune. Po ke probleme , me thuaj .
Mendon Deçani sigurisht. Të falënderoj, por s'ja vlen për një mikrofon. E, edhe sikur të ishte diçka më e madhe, kam mjaftueshëm njohje, por nuk e preferoj atë rrugë. Ja kështu jam idealist i papërmirësueshëm, edhe pse vuaj si shkak i këtyre parimeve e idealeve që përpiqem t'i mbaj. Ajo që më irriton në raste të tilla është që duhet të shkoj e të merrem me letra, përderisa tani gjithçka është e lehtë, teknologjia ka avancuar, thjeshtë do të mund të fusnin edhe faturën e zhdoganimit së bashku me porosinë e t'ma sillnin në shtëpi... e jo të humbas 2-3 orë për kot gjë... Sidoqoftë të faleminderit shumë miku im i mirë ?
 
hahah... mos mi përmend se ma kanë shpif edhe mua... sot më dërguan një letër, kam porosit një mikrofon online, më duhet për mësim online, e ma kishin ndalur në dogan... duhet të shkoj nesër e të çaj dërrasa me ta...
Deçani , se thashe drecani
 
  • Pëlqej
Reactions: A2.

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.