Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Si e konceptoni tradhëtinë?

Si e konceptoni tradhetine?

  • Normale

    Votimi: 0 0.0%
  • Gabim

    Votimi: 2 16.7%
  • Aventure

    Votimi: 1 8.3%
  • E domosdoshme

    Votimi: 0 0.0%
  • E pafalshme

    Votimi: 7 58.3%
  • Deshperim

    Votimi: 0 0.0%
  • Hakmarrje

    Votimi: 0 0.0%
  • Tjetër (po e shkruaj mëposhtë)

    Votimi: 2 16.7%

  • Gjithsej votues
    12
Leku fama bukuria,jan idhuj per shum njerez ndaj ii mora shembuj.
Leku fama ste bejne te bukur....kto gjitha kane nderhyrje kirurgjikale....tkisha lekun e ktyre do isha dhe un idhull per shume femra ?
 
Tradhetia ka lind bashke me njeriun.Nese do ndalojme te qaren e pare kur vime ne kete bote do ndalohet dhe tradhetia.Une ,ti ,ai ska rendesi kush e ben.Eshte fenomen ne rritje.
 
Do ia pres me36092
po guxoi?
 
Do e besg synet eeee
 
Si e konceptoni tradhetine ne dashuri?
Pergjigjen argumentojeni me poshte nese keni deshire!
 
Deshperim.. fute ne liste. Loool

Votova gabim
 
Tradhti quhet dhe me mendim
 
Tradhetia ....nje fjale me 8 germa qe secila vret kur e mendon ...kjo eshte tradhetia per mua
 
Shume e lehte t'a gjykosh .....shume e veshtire t'a zbatosh ate gjykim
 
Tradhetine ja fal vetem me partnerin, me te tjere jo!?
 
E pafalshme
 
ne dit te sotshme o kthy ne mode…. do sdo gjith e bejm njehere ne jete… i sham kush thot jo jo pse thot jo por se rren e bejn kot
 
ishalla jam me fat e sna kap lapsi… ideja sishte se duam apo jo ta bejm por nje here ne jete i ndodh gjithkujt e kush thot jo ja fut kot :)
Agree! Dikush me ka thene ska meshkuj besnike….
Dhe I kind of agree! Por qe Une jam e bindur qe what goes around always comes around;)
 
Agree! Dikush me ka thene ska meshkuj besnike….
Dhe I kind of agree! Por qe Une jam e bindur qe what goes around always comes around;)
jemi ne nje periudhe ku njerzit bejn gjera per zili te tjerve… jo me ca ndjen sot thot martohem se e du.. ndahet nkry te vitit se sosht i duhuri…. tradhtit ndodhin se ska me as temperament te forte ke asnjera pale ps nje grundje ose plasje te vogel opaaa wkspwrimwntojm gjera tjera pa mare me prasysh ca prishet per ato 10 min qejf…
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.