Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Për cilin anëtar/e propozoni për moderator të forumit NETEDY.

Nese nuk do beni ndryshime apo te merrni parasysh sugjerimet e anetareve, do iki nga forumi! E them seriozisht ?
 
Nese do diskutime ka vende te tjera por jo ketu. Te lutem lere pak hapsire te zgjedhin moderatoret. Faleminderit per mirekuptimin :)
Tu pergjigja ty, spo bej diakutim por kritike te tipit shif punen tate :)
Faleminderit dhe ti
 
Ah juve ju ka bere dëm aroma e bakllavasë se nuk ka mundesi ndryshe. Veç te grindeni e keni mëndjen, nuk shoh atmosferë feste, ore a festoni ju apo jo?
 
Tu pergjigja ty, spo bej diakutim por kritike te tipit shif punen tate :)
Faleminderit dhe ti
Per kete qe the, ska asnje kuptim, nuk ke ndjekur sic duhet biseden. Mesohu te komunikosh si njeri sepse e shoh qe tka kap inati diku me mu dhe mu versule sikur jam armiku yt. Respekt se nuk te njoh.
 
Ore @Juno leri festat
Po ndrysho editimin
Se skorigjojm dot me ca shkruajm
Se kemi probleme me shqipen :D
 
Per kete qe the, ska asnje kuptim, nuk ke ndjekur sic duhet biseden. Mesohu te komunikosh si njeri sepse e shoh qe tka kap inati diku me mu dhe mu versule sikur jam armiku yt. Respekt se nuk te njoh.
Seriozisht?
Mire
Gezuar festat
 
edhe ti kishe ngelur pa i futur turinjte.

Megjithese..dashje pa dashje nje prerje keni.

Anetaret serioz/ e qe duan tema serioze nuk Kane rruge tjeter .. ose te largohen qe k’tu, Ose te ju jepet statusi qe te kene mundesine e te drejtojne edhe temat qe zakonisht I terheqin dhe duan te diskutojne .

por kjo eshte e pamundur.. me stafin aktual, so sic duket ka ngelur option 1
2 rreshtat e pare ishin per ty, dhe ato ishin se e di aq gje per personin qe ju drejtove.

Gjithsesi ti e di me mire
 
2 rreshtat e pare ishin per ty, dhe ato ishin se e di aq gje per personin qe ju drejtove.

Gjithsesi ti e di me mire

Vazhdo tani .. se nje chatiste qe e kam pare vete me syte e mi duke folur ne chat me Po k’to anetare k’tu .., e tani thote nuk I njoh , nuk ke se qysh ta justifikosh ti .
 
Edhe une dikur isha pro e sondazheve apo marrjes se mendimit te antarve, por duke pare se cbehet me sondazhet nuk mendoj se duhen bere.
Stafi le te konsultohet me njeri tjetrin dhe te perzgjedhin njerez te sakte te pa lekundur, qe nuk te shesin per i pituk te shtremt ( ?) dhe qe jan gjat gjith kohes ketu online.

Jam kunder qe te shtohen "Disa" qe mos krijoni konfuzione nuk eshte vetem 1.
Gjithashtu jam pro qe te shtohen 2 Moderator por qe emrat per te dyja rastet do i mbaj per vete pasi sdua te influencoj askend per shtime.

Per momentin (per mua) ky diskutim eshte i pavlere. Neser mbase i mbaroni cic-micet/sherret dhe e diskutoni si njerez pa influencime privatesh dhe respektesh te shtirura qe shkruani e krijoni.

Veprimi per shtim te Passion ishte i zgjuar. Pergezime per ate qe e beri.
 
Last edited by a moderator:
Tema ne vend qe te ngjallte diskutim kaloi ne debate pa vend. Me shume u morem me njeri tjetrin sesa te jepnim ide dhe te diskutonim me to. E shoh jo me vend qe te vazhdojne diskutime te ketij lloji.
 
@Rüya .. nuk i njihke ti? Lool

Po qysh eshte E mundur qe te njentit njerez I njeh ne chat por nuk I njihke k’tu ?! Pastaj adresa e forumit eshte ne chat .. pra eshte already e reklamuar, Por ti po flet per reklamim ndryshe ku ne po mundohemi qe ta ndalojme k’te llojim e reklAmimit te gishtit .

Ps.. nje sygjerim per ty, dil me emrin qe mban edhe ne chat .. se mbase te hapen edhe syte dhe i njeh me mire Po te njentet njerez . ?‍♀️

Zanë unë s'jam me emrin që kam në chat tek forumi sepse e ka marrë dikush tjetër.
Edhe e kisha fjalën që nuk i njoh sa duhet disa pjestarë si psh: Passion, Dorina, Artin etj, sepse nuk i kam parë në chat.
Nuk ke pse ndihesh e përfshime ti sepse sa kemi dashur të njohim, të njohim të gjithë.
 
O njerz ziheni per forum apo chat boni dicka te bukur te argetohen te gjith se nuk po merrni leket apo ndani toka
 
Ah juve ju ka bere dëm aroma e bakllavasë se nuk ka mundesi ndryshe. Veç te grindeni e keni mëndjen, nuk shoh atmosferë feste, ore a festoni ju apo jo?
/me i jep @Juno nje peqafim te ngrohte??
 
Last edited:
Faleminderit gjithe anetareve per ndihmen vullnerate qe jepni ne forum, duke krijuar nje komunitet te verete shqiptar ne Internet, qe cdo muaj mbledh qindra vizitore shqiptare nga mbare bota. Pa kontributin e punen qe ju beni, forumi nuk do te ishte ai qe eshte sot.

Urime @HIM ndryshe nga shumica ti je votuar nga dora e anetareve, me pune dhe profesionalizem do deshiroja qe te justifikoje plotesisht kete pergjegjesi.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.