Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Për cilin anëtar/e propozoni për moderator të forumit NETEDY.

..
 
Last edited:
Thashë se e kishte hapur stafi temën, e mendova se kërkonin debat për moderatorë, por tani pashë që ishte hapur nga anëtar i thjeshtë.
 
Last edited:
...
 
Last edited:
Une do te thoja
@Alea
@Maybe
Per keto dyja kam krijuar nje simpati pasi din te pershtaten dhe te jene shume fleksibel ne shume tema. Jane te gallates dhe te humorit une votoj per keto dy ?? ???
 
Une propozoj @Zana
Dihet tashme qe Zana eshte tip i liderit, ka eksperience me forumet dhe prania e saj do ishte pozitive per mbarevajtjen e forumit.
I dashur @Juno te lutem shume nuk mund ta konceptoj dot nqs behet kjo staf. Kete e kan mbytur pordhet keshtu inmagjino me u be staf kete kush e duron ?‍♂️
 
Secili e ka mendimin e tij, se besoj se ka shumë vend për diskutime.
Po pra. Dhe unë nuk lexova asnjë nga mendimet e këtyre e nuk je personi i duhur të më quotosh.
 
Jam dakord me parafolësit ( me pika) të edituara. I kanë qa'?'?
??????
Duke qene se Artini ishte keqkuptuar, kishte menduar se tema ishte hap nga stafi,e fshiu postimin.Per rrjedhoje fshiva dhe un pergjigjet e mia se qendronin jashte kontekstit
 
Meqe jemi ktu un nominoj dy persona per televotim:
@Dorina per vjetersine dhe njohjen qe ka mbi forumiin
@Zana per ate qe jep dhe sbehet asnjehere e merzitshme.

Ps.E dyta me kushtin qe cdo nate te ndaje me nete fotot e veshjes ne mbremje ????
 
Faleminderit per sugjerimet,por seriozisht nuk kam deshire te jem pjese e stafit :):).
Me pelqen grada qe kam dhe nuk dua ta ndrroj.
Gjithsesi hidheni grepin nga njerezit e shpis,jo nga miqte.
Hahahahahahahahahaha
Rri urt se nk me intereson!:)
Se u semurem gjysa e stafit e forumit!:p
Edhe pse se pranon,edhe ti e shtepis je dhe jemi te lumtur qe te kemi pjes e familjes se madhe.??
 
@HIM .. me mire jo...se do te shkrihesh si drita e qiririt .. very slow torture . ???
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.