Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Për çfarë pendohesh më shpesh?

Sa here ve zilen them pse e bera do e thyej ???
 
Që jam impulsive dhe e menderos
 
O qe mbaj anes vetes shume barbona e parazite...........
po ca me ba
puna ime e tille eshte e ndertuar
 
Pendohem qe nuk merem me shum me knaq zotin,se merem me njerez qe kur ne jet sja ka dal dikush me e knaq nefsin e njeriut.
 
Per asgje ....nuk pendohem asnjehere
 
Qe kom shpirt aq tmire saqe robve i dukem si gjynofqare saqe mundohen me ma fut ja fusin vetes po keq fare
 
Kur jam me nerva sdi cflas,kjo eshte e vetmja gje per cilen Pendohem kur,qetsohem
 
Pse mundohem te jem sa me i sincert. Kjo me shtyn te jem me katil, kur ta keqperdorin sinceritetin
 
Qe nuk ble ate qe shof e kur iki ta ble se gjej mo ???
 
Per besimin qe ju fal njerezve qe nuk meritojn ?
Dee ktu jm me ty
Por ka nga ato njerez qe aktrojne deri kur ju mbaro interesi e be se dim kur ju mbaro thjesht dim qe na Len vetem !
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.