Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Për çfarë pendohesh më shpesh?

Kur bej sex me nai nji qe se du masi maroj pun pendohem qe e bona ?
 
Nuk pendohem kurre as kur bej gabime
 
Pendimi esht pjes e imja,kerkoj falje dhe pendim xhdo dit nga zoti,per gabimet qe i di dhe qe si di,zoti me falt dhe me largoft nka gabimet xhdo dit e me shum
 
Remarque në mos gaboj thotë:
"Pendesa është gjëja më e pavlerë në botë." Që atëherë e bëra stil jetese, nuk shikoj pas, nuk pendohem.

Po ju a e shihni të drejtë mendimin e remarque apo pendoheni ( si puna ime)?
Çdo gje qe vjen prej njeriut nuk eshte e persosur. Remarque ka dhene mendimin e vete por kjo sdo te thote qe ta ndjekim verberisht vetem sepse ka krijuar nje emer prej shkrimtari. Edhe ai e te tjere si ai ia fusin kot dhe jan me shumice.
Ose ndoshta shprehja eshte nxjerr nga konteksti qe Remarque e ka thene.
Pendesa na ndihmon te behemi njerez me te mire ose me te mire ne ate qe bejme.
Vetem te marret mund te ndjekin dike verberisht.
Edhe une pendohemi si ti dhe kjo eshte nje gje e mire. Pendesa te ndihmon te perparosh me veteveten.
 
Pendimi esht pjes e imja,kerkoj falje dhe pendim xhdo dit nga zoti,per gabimet qe i di dhe qe si di,zoti me falt dhe me largoft nka gabimet xhdo dit e me shum
Edhe pak jave dhe do kesh mundesin te kerkosh edhe me shume falje. Shpresojm ta arrim shendosh e mire.
 
Ça u bë u bë e nuk kthehet më!!

Gabimet e se shkuares sherbejne vetem si mesime per te ecur drejt se ardhmes.
 
Per cfare mekatoj :D
 
Qe nganjehere tregohem i sinqert me personat e gabuar....
Pasi i kam vene re se kane filluar ma marrin per dobesi.....
 
E dini si është ajo thënia: më mirë të skuqesh se sa të zbehesh!
Pendohem që nuk “skuqem” me kohë.
Por janë të momentit. Kalojnë.
 
Pendohem kur e them nje fjali jo me senc per keq por mund te keqinpretohet apo keqkuptohet hmmm.
 
Lëndoj me paramendim nga fjalët që them
Jam nevrike?
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.