Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Më mir "single" apo në një "lidhje" në ditët e sotme ?

Une smar shum vesh nga kto gjera se rri ne grekia por kur hyra ne forum emrin aitipi e vuna se ndrrova mo ?
 
Ti tallke zogun me lale ????
Whattttttt ???? e para nk tallem unn e kam pa njt që e kan ba si mem edhe poqese mendon ashtu se unn tallem me ato që shkruj kur them se kuptoj nk e kuptoj bëj ignore dhe nk lexon?(un nk kam ken asiher Greqi dhe nk kam si ta dij) nejsee..
 
Me mire me dashnore ?
 
Ne ditet e sotme une i kam rene lapsit dhe prostitucioni eshte me lire ekonomikisht dhe me mire emocionalisht. Jam i hapur per debat.
 
Ne ditet e sotme une i kam rene lapsit dhe prostitucioni eshte me lire ekonomikisht dhe me mire emocionalisht. Jam i hapur per debat.

Sa perton ti! ?
Eshte shume e drejte ajo qe thua e pare ne ate kendveshtrim.
Por varet nga njeriu, cfare do, kerkon etj.
Emocionalisht eshte me pak e kushtueshme krahasuar me anet negative te nje lidhjeje te gjate fikse, por gjithashtu kjo e fundit ka dhe ane emocionale pozitive qe skane te paguar.

Shpesh prostituta te vete me lire(nese nuk flasim per ato te lluksit) dhe eshte e vertete por kjo vetem ne rastet kur krahasohet me femra te cilat vetem i ke saper njohje e nje kohe te shkurter. Ne keto raste me to do duhet te dalesh shpenzosh mbarosh pune shpejt e ik. Shpenzimi mund te jete i madh per kohen e kaluar sasine etj. Me pagese te thjeshte mbaron pune shpejt dhe me shume mundesi paguan me pak.
Por nese behet fjale per dike qe jo vetem e njeh e kalon nje kohe te shkurter por kalon ne nje lidhje afatgjate ateher keto kosto fillestare jane minimale te shperndara ne kohe. Per me teper varet nga femra sepse ka plote qe nuk lene te paguash vetem ti.
Ne kete rast I bie qe je me dike qe ke raporte sipas deshires ne cdo kohe pa pagese. Me nje prostitute nje sasi te tille seksi do duhet te kesh babin sheik ? Per me teper supozohet se kjo eshte dikush me te cilen ke nje perfshirje emocionale dhe te qenet dhe te beret cdo gje me te eshte shume here me bukur. Prostitutat jane vetem nje shfryrje fiziologjike. Mund tia vleje deri diku por seshte e njejta gje.

Ok eshte hall i madh impenjimi, xhelozia, kerkese llogaria, kufizimet etj etj ? ...por sado dhe keto kane bukurine e vete.
 
Në një marrëdhënie.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.