Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ju intereson dashuria e nji djali/vajze te varfer..?!

Tema : -Do te dashuroheshit me nji djal/vajze te verfer?

Une u pergjigja po , duke marre parasysh dhe pasojat qe mund ti kanosen te ardhmes nga ky pohim.

Per cfare po flisnit ju? :unsure: Ma hidh nje got uji surratit .. te me dale gjumi :p
Je ok ti o zemra leri kta se si ka dal gjumi akoma ??????
 
Pronari ka be edhe femije me sherbetoren, por rrallehere i ka dhene mbiemrin femijes ?
Ne djall mbiemri.. po flasim per dashurine :p .. u dashuruan ama.. e eshte kujdesur normalisht per mirqenien e femijes .
 
Ne djall mbiemri.. po flasim per dashurine :p .. u dashuruan ama.. e eshte kujdesur normalisht per mirqenien e femijes .
Kam pa i film te njerit, qe dashurohej me te gjitha grate e martohej e bente femije me te gjitha(nja 30)
e te tera grate i mbante si mbretëresha e femijet si linte deshire pa plotesu se ishte mbret.
Do me pelqente edhe mu kshu?????
 
Nuk me intereson aspak pasuria e trasheguar...qe fillon me toka e prona ose lek ne banke a ku di une...se po degjojme perdite qe dalin me probleme e arrijne deri ne dyer gjykatash...jo eshte e imja jo eshte e jotja...

Te shijon me teper ajo pak pasuri qe fitohet me mund e djerse .
Per femijet do ha me pak e sdo harxhoj shume per veshje por pa i shkolluar si femije Bossash nuk do rri , sepse pasuria me e madhe per mua Ata jane .


Me lindi nje ide per te hapur nje teme rreth kesaj qe bera me bold. :)

Mos behemi modeste mbi norma. ;)

Qe te jete dikushi i suksesshem duhet te investosh mbi te. ;)
Ha buke e qepe gjithe jeten ti e une ,e nuk mundesh ti shkollosh atje ku priret te hapen dyer(nqs flet per kolegj prestigjoze nqs nuk je nga ata qe thash). ;)

Per te me kundershtuar eshte e lehte,por une them qe thellohi pak me hulumtimet e ajkave, gjenive ,e do shohesh nga cila shtrese dolen.

Here here e shoh veten te pafqishem me kete investimin,e pse deshira eshte sikurse aktivizohet ETNA. :)
 
....
Qe te jete dikushi i suksesshem duhet te investosh mbi te. ;)
Ha buke e qepe gjithe jeten ti e une ,e nuk mundesh ti shkollosh atje ku priret te hapen dyer(nqs flet per kolegj prestigjoze nqs nuk je nga ata qe thash). ;)

Per te me kundershtuar eshte e lehte,por une them qe thellohi pak me hulumtimet e ajkave, gjenive ,e do shohesh nga cila shtrese dolen.
....

Po flisnim per dashurine fillimisht...nese pranohet ..punon e te ardhurat shtohen..sdo qendrojme te qepa..sa per te ngrene gjerat baze te nevojshme normal do mundet kushdo .
Duhet te investojme ? Sigurisht ..do marrim nje makine 10 milionshe jo 90 milionshe si te pasurit e pare.
Gjenite ? Jane te perzier..ka edhe nga shtresa te thjeshta plot....shembulli konkret te "Kurthi i Piter'panit" Xhejsoni ...
Femjet lindin te njejte te vegjel...por jo te gjithe ushqehen me dashuri te shfaqin talentet e tyre.
 
Po flisnim per dashurine fillimisht...nese pranohet ..punon e te ardhurat shtohen..sdo qendrojme te qepa..sa per te ngrene gjerat baze te nevojshme normal do mundet kushdo .
Duhet te investojme ? Sigurisht ..do marrim nje makine 10 milionshe jo 90 milionshe si te pasurit e pare.
Gjenite ? Jane te perzier..ka edhe nga shtresa te thjeshta plot....shembulli konkret te "Kurthi i Piter'panit" Xhejsoni ...
Femjet lindin te njejte te vegjel...por jo te gjithe ushqehen me dashuri te shfaqin talentet e tyre.


Telenovela sheh te ata turqit ti e ato indiane qe paraqitet sikur eshte India e Turqia krejt pallate mbreterore?

Mi ben milionat si 1000 leksha.

Eshte ul prapanica jote ndonjehere te makina 90 milioneshe,se kjo e imja e endrrat mi refuzojne keto alternativa.

Sorry! :)

Te ajo fjalia e fundit je totalisht out(pakuptimte). ;)
 
Telenovela sheh te ata turqit ti e ato indiane qe paraqitet sikur eshte India e Turqia krejt pallate mbreterore?

Mi ben milionat si 1000 leksha.

Eshte ul prapanica jote ndonjehere te makina 90 milioneshe,se kjo e imja e endrrat mi refuzojne keto alternativa.

Sorry! :)

Te ajo fjalia e fundit je totalisht out(pakuptimte). ;)
Jo. Spo shikoj endrra.

A po flisnit po pasuri ?
Nuk thash makina lluksoze qe shkojne dhe 200 milione a me teper...nejse..

Persa i perket fjalise se fundit..duhet te kesh kontakt me shume familje e kryesisht femije te kuptosh qarte cfare thash.

Gjithsesi pak rendesi ka ...shnet e mend te kemi ?‍♀️
 
Ne fakt sapo te mbyll punen do marr ne tel sekretarine e nje kompanie private ajrore (te faturoj nje aeroplan privat,edhe te bej nje xhiro deri aty matane nga Maldive) ;)

C'lidhje ka rritja e femijes me dashuri per te qene dikushi me sukses e me arsim te mire (hajde merre vesh),por t'pakten mos insisto e thuaj i'a kam fut kot.

Gjithsesi jemi jashte teme. :)

Amin per shendetin e MEND akoma me shume.
 
Une jam msu qe jap dashuri edhe nuk pres po mdhe mire po sme dhe prap mire ? te gjithe nga fukaralliku vim ka shum rob qe kan shum lek anabela por jane super fukarej ne shpirt shum biles ka kshu ??
 
Qashtu po get qe njerzt pasanik jann prisht nzemer ??e kam vertetu
 
Se di pse i keni qef replikat,lekt mbaj per veti se kam une.
O po leket eshte problemi yt po lexo mire temen , nuk po te replikoj.
Kushtojeni kujdes leximit e mos arsyetoni cfar ju vjen ndermend per momentin
 
Zemra se njef varferin, po dashurove me zemer dashuron.
Po dashurove me menje do shofesh varferin ?
 
O po leket eshte problemi yt po lexo mire temen , nuk po te replikoj.
Kushtojeni kujdes leximit e mos arsyetoni cfar ju vjen ndermend per momentin
Ku di ti problemin tim ? Phhaaaa sa te zgjuar juv duket vetja juve,po rritem une do msoj me vite si juve,hec mos mlodh qaq
 
Ne fakt sapo te mbyll punen do marr ne tel sekretarine e nje kompanie private ajrore (te faturoj nje aeroplan privat,edhe te bej nje xhiro deri aty matane nga Maldive) ;)

C'lidhje ka rritja e femijes me dashuri per te qene dikushi me sukses e me arsim te mire (hajde merre vesh),por t'pakten mos insisto e thuaj i'a kam fut kot.

Gjithsesi jemi jashte teme. :)

Amin per shendetin e MEND akoma me shume.
A te vi une si stjuardes :(
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.