Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Jam I/ E merzitur me....

Me kohen plasem nga vapa
 
Me shiun që u bë dy ditë që nuk ka pushuar dhe temperaturat e ulta??
 
i merzitur ??????????

mbase !!!!!
 
Me plaken qe sme ka bere shume te bukur ?
 
Me plaken qe sme ka bere shume te bukur ?
Vetëm me mamat sduhet mërzitur se janë femrat më të shtrenjta në botë??
Bukuria shkon e vjen,rëndsi ka njeriu?

Po plaku ska faj në ktë krijimtari???
 
Vetëm me mamat sduhet mërzitur se janë femrat më të shtrenjta në botë??
Bukuria shkon e vjen,rëndsi ka njeriu?

Po plaku ska faj në ktë krijimtari???
Plaku do jete munduar shume ndryshe nuk do dilja keshtu ???? o medet o medet ja venci kuje se e beme lemesht ???
 
Epo mërzitu me plakun?????? se mama ska faj??
O yll nuk merzitem me asnje se si shpirt me kane bere po dua te shes pak mend nuk e kupton ????
 
O yll nuk merzitem me asnje se si shpirt me kane bere po dua te shes pak mend nuk e kupton ????
Jo unë e kuptova ?po thash po vazhdoje dhe pak sa të dilje ke ky rezultat që je si shpirt???
 
E verteta eshte se ndonje here merzitemi per kohen qe arxhojme me disa persona qe ju besojme dhe ne te vertete zhgenjehemi nga sjellja e tyre po keshtu eshte ndertuar jeta ca te genjejne ca i genjen dhe jeta vazhdon me mashtrime ?
 
Asgjë e asnjë.
 
Jam i merzitur me lajmin se njeri nga miqte kishte nderruar jete pas nje aksidenti me veture : s
 
Jam i merzitur me lajmin se njeri nga miqte kishte nderruar jete pas nje aksidenti me veture : s
Ngushllime familjes Zoti xh.sh ju dhasht Sabër
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.