Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Jam I/ E merzitur me....

Ehhh me shpres te te shof ne enderr. Gjate dites isha i pa fate.
Naten e mire grupi.
 
Dmth paske qene me Francen ti ? ?

Eshte hap I mire per Zvicren … so Kane edhe arsye ne nje fare forme . ?

Ja k’to Anglezet pshm nuk durohen sepse edhe kur humbasin nuk e ulin hunden poshte dhe sillen sikur Kane fituar dhe ngelen c’do Here duke kenduar pa lidhje .. It’s coming home it’s coming home .. in ur dreams in ur dreams .?
Jo thjesht jam per ekipet si luajn mir fussball se perveq Memedheut (Shqiperis) sjam per shtet tjeter
 
Me @Dea se sma ka lon ?
Mos u merzit se nē 100 vitet e para jemi ne njohje ?‍♀️ sta le dot numrin e cel ? por po te le 1 kafe te te uroj dite te mbare ?
0349E4E6-04AC-47A1-990D-AE333293C3A5.jpeg
 
Jo thjesht jam per ekipet si luajn mir fussball se perveq Memedheut (Shqiperis) sjam per shtet tjeter

Bukur luajten ama ?
Dhe nese je tifoz futbolli duhet qe te kesh edhe nje skuader zemre .?

Ps… Memedheun e duam te tere ama futboll nuk Kane .?
 
Bukur luajten ama ?
Dhe nese je tifoz futbolli duhet qe te kesh edhe nje skuader zemre .?

Ps… Memedheun e duam te tere ama futboll nuk Kane .?
❤❤Real Madrid❤❤
 
Veten time....
 
Jam merzit se vura re se sa shum kishin hyp cmimet ne supermarkete ,i mbyren njerizit pz ??,kush ska zoti ju dhasht me bollek
 
Jam merzit se vura re se sa shum kishin hyp cmimet ne supermarkete ,i mbyren njerizit pz ??,kush ska zoti ju dhasht me bollek
Amin Inshallah
 
Jam i merzitur me faktin qe smund te jem prezent me çunin tim nturneun e futbollit qe do te mbahet ne Shqiperi.
 
Si sdoli 1 i gezuar ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.