Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Dashurinë apo karrierën?!

Karrierën;);)
Nuk besoj në dashuri dhe nuk mendoj se dashuria ekziston.
 
  • Nuk e pëlqej
Reactions: Zap
Dashurine dashurine dhe dashurine.Jo per gje po se ate kam zgjedh dhe sdo pendohesha kurre ta zgjidhja prape.
 
kam filluar te mos lidhem pas asgjeje shijoj tate qe kam dhe jap dashuri pa kushte. cdo gje qe je i lidhur apo don te lidhesh te ben te ndihesh keq kur e humb apo se ke
 
me qe se nuk e dashuroj askend pervec Fmis time, do zgjidhja karieren ?
 
  • Pëlqej
Reactions: Iva
me qe se nuk e dashuroj askend pervec Fmis time, do zgjidhja karieren ?
Po ta perkthesh ma qart i bie qe do zgjedhje karrieren para fmis , cfar lloj mesazhi asht ky ??‍♂️

Une do zgjidhja dashurine ne çdo lloj situate ?
 
  • Pëlqej
Reactions: Iva
???U kputen meshkujt shqiptar per dashurinë.
Prandaj shumica ii tradhetojne grate e tdashurat e tyre me lloj sorre e lloj laraske.
Po boll na bot sikur keni ndjenja amon.
Jeni bo ma interesaxhinj se femrat.
 
  • Nuk e pëlqej
Reactions: Zap
Po kot me pyt kshu si Lok qe jam
Tdyja zbehen dot?
 
???U kputen meshkujt shqiptar per dashurinë.
Prandaj shumica ii tradhetojne grate e tdashurat e tyre me lloj sorre e lloj laraske.
Po boll na bot sikur keni ndjenja amon.
Jeni bo ma interesaxhinj se femrat.

cke ti kunder nesh
dhe une dashurickat do zgjodhja lol lol
 
???U kputen meshkujt shqiptar per dashurinë.
Prandaj shumica ii tradhetojne grate e tdashurat e tyre me lloj sorre e lloj laraske.
Po boll na bot sikur keni ndjenja amon.
Jeni bo ma interesaxhinj se femrat.
Gjithmon faji i ngelet mashkullit kur vet femra hap shalet kshu gojen? Heu
 
  • Pëlqej
Reactions: Zap
cke ti kunder nesh
dhe une dashurickat do zgjodhja lol lol
Po flas realitetin loqk ;);)
Slam asgje personale me meshkujt e forumit.
Po boll na bot si Romeot e kohës moderne....
 
@TROPOJAN1 pse te djeg ??
Prandaj vriten masakrohen e lendohen grate se ii doni shumë.??
Jo nuk me djegi , thjesht nuk me pelqej komenti jot. Une zgjedh dashurine , qoft familjare e qoft ndaj nje femre dhe nuk me tremb fakti qe thot @The-Cook dhe qe ti se mohon dot ? mendo dy her se u gute loçk ?
 
Po flas realitetin loqk ;);)
Slam asgje personale me meshkujt e forumit.
Po boll na bot si Romeot e kohës moderne....
Do te kundershtoja forte ne kete pike,sepse me ndarjen e gjinise nuk mund te ndajme dhe tradhetine kujt grup i perket.Cdo gje varet nga karakteri i gjithkujt
 
Jo nuk me djegi , thjesht nuk me pelqej komenti jot. Une zgjedh dashurine , qoft familjare e qoft ndaj nje femre dhe nuk me tremb fakti qe thot @The-Cook dhe qe ti se mohon dot ? mendo dy her se u gute loçk ?
Jam ka pritoj me u fut aq thell ne menime vallah ??
 
  • Pëlqej
Reactions: Zap
Jo nuk me djegi , thjesht nuk me pelqej komenti jot. Une zgjedh dashurine , qoft familjare e qoft ndaj nje femre dhe nuk me tremb fakti qe thot @The-Cook dhe qe ti se mohon dot ? mendo dy her se u gute loçk ?
Nese ste pelqeu komenti im,injoroje.
Nuk ofendova asnje:D:D.
Shpresoj qe dashuria mos tju verboje??
 
  • Nuk e pëlqej
Reactions: Zap
Po flas realitetin loqk ;);)
Slam asgje personale me meshkujt e forumit.
Po boll na bot si Romeot e kohës moderne....

se di nqs e ke lexuar Romeon...romeo dashuronte rosalinen e shkon te festa ta takoj ate kur shef zhuljeten etj etj :p :p lol
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.