Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Dashuri ne distance

Sepse besoj se femrat jam me shum xheloze
Unë nuk jam!!
Jam vetm kur shikoj diçka që nuk shkon, té besoj shumë, nuk bezdis duke shkruar kur e di se partneri im ka punë, nuk shkruaj 10000 sms ku je etj etj, kur e di se ai ka pun, apo asht me miqt me familejn...
E dij se kur ka kohê do shkruaj por s'kam pse hy nê debat me partnerin pse nuk shkruajte a ku dij unê ??
Komunikimi asht kryesori nromalisht por jo ta bezdishesh partnerin ??
Se të gjithë kemi nevoj pêr hapsiren tonê dhe duhet ta respektojmê..
Ahh ikaa see shummmm folaaaaa natên
 
Do ju rrafffff mos qeshni,, ajt ti lidhem temes se vet thash mos bejm shum bla bla?

Besojjj ora ne kte dashuri ?
 
Unë nuk jam!!
Jam vetm kur shikoj diçka që nuk shkon, té besoj shumë, nuk bezdis duke shkruar kur e di se partneri im ka punë, nuk shkruaj 10000 sms ku je etj etj, kur e di se ai ka pun, apo asht me miqt me familejn...
E dij se kur ka kohê do shkruaj por s'kam pse hy nê debat me partnerin pse nuk shkruajte a ku dij unê ??
Komunikimi asht kryesori nromalisht por jo ta bezdishesh partnerin ??
Se të gjithë kemi nevoj pêr hapsiren tonê dhe duhet ta respektojmê..
Ahh ikaa see shummmm folaaaaa natên
Mos ik shprehu,pse ke partner ti
 
Ku ka dashuri te sinqert edhe ne qiell tjet njeri e tjetri ne toke funksionon,e nese ska,ata jan me nje krevat po nuk funksionon
 
Varet !

Dike largesia e dobeson, dike e forcon. Ka çifte qe sot jane se bashku, por jane te rralla. Nuk ia rekomandoj askujt.
 
Eshte vuajtje dhe mungese e madhe por kur ndjejne per njeri tjetrin eshte dicka e bukur dhe e forte
 
Shume veshtirë te mbahet por e larmishme kur behen takimet
 
Ne distance tbo halli me nejt por per qef ska lidhje fare dashuria ne distance mendoj une kshu ???
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.