Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cili/cila është shoqja/shoku më i ngushtë në këtë faqe?

S'kena nevoje,sepse kemi yjesine qe na ka lakmi,edhe Henen qe me shoqeron,sepse i'a kam kerkuar ate gje asaj. ;)

Na le rehat ?
Shif motin se e ka dhon gjith mujin mars shi
Do mkerkosh po ske me mgjet ?
 
Per shok shoqe te ngushte sbehet fjale.se pak njihemi tani simpati dhe respekt kam per dy persona nje femer nje mashkull her tjeter i zbuloj kush jan
 
Kur mbreti Izrael pyet Salahudinin ne fund te bisedes per paqe ne luften e tyre.
Salahudin!
Ç'eshte Jerusalemi per ty?

Asgje u pergjigj Salahudin duke qendruar ne kembe,e me pas shtoi....

"Gjithcka" :)


Nga jetet e mbreterve,karriera etj
ruaj nje konsiderate per figuren e tij.
Salahudin kur vdiq s'kish lene asnje kacidhe e per varrosjen e tij(harxhimet).
 
1-@Angelique
2-@Soul
3-@Erla
4-@pinki
5-@NGU
6-@sonnenschein
7-@Ela
8-@Amara_La_Negra
9-@MaYada
10-@Yasseminaa
11-@Sara
12-@Marsi
13-@cyb3r
14-@Ai_Tipi
15-@Seyfert
16-@Frank
17-@MrCool
18-@The_Angel
19-@Vinjol
20-@Miictel
21-@Alexandra
22-@BoBi
23-@Monlight
24-@Rauli
25-@Senseo
26-@Dorina
27-@Relax1
Kiiiiiiissss
Yjeeeee
Ehe ❤️
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.