Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cili/cila është shoqja/shoku më i ngushtë në këtë faqe?

Jo t gjith fare mii
Se kam disaa
Kshu t vecante ?
Ti thu skam asnji e ?
Shokët janë shumë të mirë, por edhe vështirë të gjenden.
Nuk them se nuk ke asnjë sepse nuk e di, por të kesh shokë duhet kohë e gjatë ti njohësh. Më mirë mbaj pak dhe ti kesh të zgjedhur të mirë, se shumë vetëm si numër.? ?
 
Shokët janë shumë të mirë, por edhe vështirë të gjenden.
Nuk them se nuk ke asnjë sepse nuk e di, por të kesh shokë duhet kohë e gjatë ti njohësh. Më mirë mbaj pak dhe ti kesh të zgjedhur të mirë, se shumë vetëm si numër.??
@Soleil kjo @Rüya ka shoke te deshtuarit sa per info ? ? jo per gje po e di une ? ? ? ? se kshu eshte alamet Goce por pak Trupeshk!
 
Jo un ja thash qy dje ksaj du me ju nejt afer tju maj driten tju boj me pasionante castet ?
S'kena nevoje,sepse kemi yjesine qe na ka lakmi,edhe Henen qe me shoqeron,sepse i'a kam kerkuar ate gje asaj. ;)

Na le rehat ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.