Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cili anëtar po ju bën përshtypje ?

Cerro po fillove me i nda dashnit me shkall hirarki-ke,(forumore) tgjithve ktu mren do na vinte keq!

Se ca do ti ktu mren, i Zot e di!
Vec me ty nuk perpiqem te bej lojra fjale se e dij ke kam perball ?
Te them vec qe kam ardhur te kaloj kohen kur kam koh asnje interes personal ose ndonje interes tjeter qe mendja pjellore e forumisve do imagjinonte .
Per pjesen e par te komentit do them shprehjen e nje personi qe e vlersoj shum ktu

A5468EE1-6FA6-433C-82EB-A150D5FBC384.jpeg
 
Te lajmrohen iher kujt i bej un persshtypje tani U them dhe un,se ishtu vec hajt sua ngre bishtin jo??
 
Vec me ty nuk perpiqem te bej lojra fjale se e dij ke kam perball ?
Te them vec qe kam ardhur te kaloj kohen kur kam koh asnje interes personal ose ndonje interes tjeter qe mendja pjellore e forumisve do imagjinonte .
Per pjesen e par te komentit do them shprehjen e nje personi qe e vlersoj shum ktu

View attachment 161253
Kshu qe pirdhu tani sherrxhie!
Shko te pasticeria lagjes e legenose kamarierin qe do tvi perball!
Ktu mren ske pun!
 
Kshu qe pirdhu tani sherrxhie!
Shko te pasticeria lagjes e legenose kamarierin qe do tvi perball!
Ktu mren ske pun!
Ca je cu prsh o pepso kshtu avash more se ke mar Flak ne akull?
 
Sjam tip qe betohem, por po te them qe pak a shum te njejten fjale me ka thon i shoqe shkodrane.
Ti ndez zjarr mes deti, jo më mes kashte!(ma shkrujti ne fb e mboni me turp)
Ca je cu prsh o pepso kshtu avash more se ke mar Flak ne akull?
 
Sjam tip qe betohem, por po te them qe pak a shum te njejten fjale me ka thon i shoqe shkodrane.
Ti ndez zjarr mes deti, jo më mes kashte!(ma shkrujti ne fb e mboni me turp)
E ka msu nga un ajo se kshtu e mecme per kto fjal Jam vec un tjerat Jan kopje hahah
 
E ka msu nga un ajo se kshtu e mecme per kto fjal Jam vec un tjerat Jan kopje hahah
Ore ti ki parasysh qe kometat kalojn i her 60 vjet dhe qe, kush do ta imagjinoj, shoh e supozoj si ka qen e di jet e ardhshmja, ja fut kot.
Po ti i her n jet bo drit mbi hijet tona me tkeqen!
Si menon?
 
Ore ti ki parasysh qe kometat kalojn i her 60 vjet dhe qe, kush do ta imagjinoj, shoh e supozoj si ka qen e di jet e ardhshmja, ja fut kot.
Po ti i her n jet bo drit mbi hijet tona me tkeqen!
Si menon?
Ca thu mi lale sen smora vesh e shkreta Si kuptoj meshkujt e zgjuar hiq ?
 
Cerr!
Thirri menjes se xhaxhi nuk esht gjalp me i ky rrugen dikujt!
Askush s rreshket me mu. Nejse.
Mos perdor te njejten retorike me gj8thkend!
Sjam ai fieraku un qe pyt rrelsen kujt jan kto shal(e me ate pytje i q ifsha robt ju i ka)
Jam konstruktor urash.
Nejse.
Ti mos u fut mo ktu se ste ka hije!
mir me fal ke te drejt per pjesen e par
Te fundit jan ca gjera qe sic ti kam then dhe pse e dij qe jan gabim ende i bej
Shpresoj qe te realizohet nje dit qe mos te futem do ishte me e mira per mua ✌?
 
Xu

per kok tate po ?
Si je xhanemi imeeeeeeeeeeeeee ? dashuria ime e pa mundur ?
pupupupupu shife ca mashtrruseee o bo mer ejj .. hahahahahah o tiii shtrrigeeeee pse pikerisht po mi thua tani kto dashurite e pamundura .. apo do me bo noj nji xheloz ? :p
 
pupupupupu shife ca mashtrruseee o bo mer ejj .. hahahahahah o tiii shtrrigeeeee pse pikerisht po mi thua tani kto dashurite e pamundura .. apo do me bo noj nji xheloz ? :p
Nuk perpiqem ta bej xheloz sepse eshte shum inteligjent dhe më zbulon ?
Pikerisht me ty sepse u ktheva dhe doja te pershendesja ? kam citu vec njerzit qe kam kam konsiderat
Stë pëlqeuuuuuu pershendetjaaaaaa imeeeee tyyyyyy ??!!????
 
mir me fal ke te drejt per pjesen e par
Te fundit jan ca gjera qe sic ti kam then dhe pse e dij qe jan gabim ende i bej
Shpresoj qe te realizohet nje dit qe mos te futem do ishte me e mira per mua ✌?
Pse çtë gjeti tani që hyre?
Mqafsh. Mos i dramatizoni gjërat.
Miqtë na duan. Na këshillojnë. Vlejnë. Na duan të mirën. Por forumi nuk të vret.
Ik vetë.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.