Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cili anëtar po ju bën përshtypje ?

Je afruar shum .jam agjent i Cia i infiltruar ktu n forum per tkap kriminelet qe shkojn ne dubai per tju shmang drejtsis
Se dija qe shqiperia ka agjent kaq te kualifikuar saqe te punsohen ne CIA,,,, nese kam ber krim jam gati te burgosem nga ti? NORMALE NESE JE AGJENT I PASTER?
 
Se dija qe shqiperia ka agjent kaq te kualifikuar saqe te punsohen ne CIA,,,, nese kam ber krim jam gati te burgosem nga ti? NORMALE NESE JE AGJENT I PASTER?
Agjent me t piset se un ska .Lutu mos t kapesh
 
Jam e hapur per cdo diskutim nese ka vend per nje te tille✌️

Mjafton qe di .....tjerat skane vend fare .....jemi ketu te bejme shaka ...te qeshim ...te japim mendime .....me pak fjale te kalojme mire kohen qe japim ketu ( a mos harro krijimin ......
 
Mjafton qe di .....tjerat skane vend fare .....jemi ketu te bejme shaka ...te qeshim ...te japim mendime .....me pak fjale te kalojme mire kohen qe japim ketu ( a mos harro krijimin ......
Deri tani realisht kte te mire paska forumi qe paska pak nga te gjithe mbi te gjitha te japin dhe ngrohtesi dhe nje pritje te mbare nga te gjithe antaret??♥️.(Po po patjeter duhet te ta dergoj ne privat apo jo)
 
Deri tani realisht kte te mire paska forumi qe paska pak nga te gjithe mbi te gjitha te japin dhe ngrohtesi dhe nje pritje te mbare nga te gjithe antaret??♥️.(Po po patjeter duhet te ta dergoj ne privat apo jo)

Po ne privat
 
@pasta ......ç'ne ky nickname
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.