Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cilat janë të metat dhe të mirat e anëtarit/es sipër jush

Te mirat me ben like
Te kqiat se njoh
 
Qe mirat qe emri ti osht me 2 R_R ???te mettat qe nuk e ka emer tjeter ??
 
Te metat: shkruan keq
Te mirat: ti thote cfare ndjen
 
Te mirat: Skam kohe ti numeroj
Te metat: i cmendi krejt ?
 
Të mirat: intelegjent, pasi mendoj që ka aftësi ti përshtatet ambjentit ku ndodhet.

Nuk do thoja e metë, poor më duket subjektiv kur asht në diskutime ku bahet fjalë për miqt e tij.

Ndërkoh që duhet të jet objektiv.
 
Të mirat: intelegjent, pasi mendoj që ka aftësi ti përshtatet ambjentit ku ndodhet.

Nuk do thoja e metë, poor më duket subjektiv kur asht në diskutime ku bahet fjalë për miqt e tij.

Ndërkoh që duhet të jet objektiv.
Ah te ka mbetur mendja tek ajo pjesa ate dite
Nuk ishte as subjektive ajo as objektive
Thjesht une nuk doja te behesha nje pale e trete e te luaja rolin e telefonit te prishur
 
Ah te ka mbetur mendja tek ajo pjesa ate dite
Nuk ishte as subjektive ajo as objektive
Thjesht une nuk doja te behesha nje pale e trete e te luaja rolin e telefonit te prishur
Mirë, fola si e interpretoj unë atë që shkruhet.
Pastaj sa realisht e gjen veten asht tjeter gja.
 
Mirë, fola si e interpretoj unë atë që shkruhet.
Pastaj sa realisht e gjen veten asht tjeter gja.
Une kam aq burreri, kulture, qytetarizem dhe respekt per qenien femerore saqe nese ti je ofenduar,prekur apo cenuar nga ai skip qe bera une
Ta kerkoj ndjesen ketu
Pa mu dridhur qerpiku fare
 
Une kam aq burreri, kulture, qytetarizem dhe respekt per qenien femerore saqe nese ti je ofenduar,prekur apo cenuar nga ai skip qe bera une
Ta kerkoj ndjesen ketu
Pa mu dridhur qerpiku fare
Jo apsolutisht nuk jam ndjer.
Thjesht thash si më duket mua.
Nuk e pranoj ndjesen tande, se nuk ka arsye pêr të kërkuar ndjesë.
Nuk më ka ngel hatri.
Mendoj që nuk kemi pse rikthejm diskutime që jan konsumuar .
?
 
Jo apsolutisht nuk jam ndjer.
Thjesht thash si më duket mua.
Nuk e pranoj ndjesen tande, se nuk ka arsye pêr të kërkuar ndjesë.
Nuk më ka ngel hatri.
Mendoj që nuk kemi pse rikthejm diskutime që jan konsumuar .
?
Jam dakort me kete, e shkuara ti mbetet se shkuares
Por ne pavetedije, ne mendime te shpejta dhe duke shkruar nxitimthi njeri dhe gabon ndaj ta adresova ndjesen
Gjithesesi nga une vec respektit ska rruge te dyte
 
Jam dakort me kete, e shkuara ti mbetet se shkuares
Por ne pavetedije, ne mendime te shpejta dhe duke shkruar nxitimthi njeri dhe gabon ndaj ta adresova ndjesen
Gjithesesi nga une vec respektit ska rruge te dyte
Të kuptoj, ke të drejtë ?.
Por nuk ka arsye ta ndjesh veten ndoshta keq për ktë pjesë.
 
Të kuptoj, ke të drejtë ?.
Por nuk ka arsye ta ndjesh veten ndoshta keq për ktë pjesë.
Une nuk e ndjej veten keq sepse ne subkoshiencen time di qe interpretova dicka te drejte
E vetmja gje per te cilen e shpreha dhe adresova ndjesen eshte menyra si eshte interpretuar
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.