Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Besoni ne veten tuaj??

Anabela

____??____LarGuaR____?
Kontributor
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
21,438
Besoj shume tek vetja:
Jam shm e sigurt ne ate qe boj dhe shume optimiste.
Kam besim dhe nuk dyshoj kurr ne aftesit e mia.
 
Unë i besoj vetes edhe pse ndonjëherë më tradhëton?
 
Besoj tek intuita ime jo tek vetja.
Pothuajse ne shumicen e rasteve intuita ime me ka ndihmuar.
Te pakten natyra u tregua bujare me mua ne kte rast.
 
Nje dite e kapa veten duke rrejt. Qe nga ajo dite nuk i besoj shume vetes.
 
Besoj dhe kam vetbesim, me perjashtim ne disa situata me te cilat nuk jam sprovuar, nuk e di si mund te reagoje, cfare mund te them e te ngjajshme. Ne mes te te menduarit dhe vepruarit kur vjen momenti i caktuar, eshte dallim i madh sa nata me dite.
 
E besoj edhe atëherë kur jam në “gjumë” dhe nuk qëndroj e zgjuar ndaj personave, që mund të gabojnë ndaj meje. Sepse, mësoj dhe eci para ....
 
Jam besimtarja me fanatike e vetes time
 
Rrej veten..
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.