Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Besoni ne veten tuaj??

Anabela

____??____LarGuaR____?
Kontributor
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
21,438
Besoj shume tek vetja:
Jam shm e sigurt ne ate qe boj dhe shume optimiste.
Kam besim dhe nuk dyshoj kurr ne aftesit e mia.
 
Unë i besoj vetes edhe pse ndonjëherë më tradhëton?
 
Besoj tek intuita ime jo tek vetja.
Pothuajse ne shumicen e rasteve intuita ime me ka ndihmuar.
Te pakten natyra u tregua bujare me mua ne kte rast.
 
Nje dite e kapa veten duke rrejt. Qe nga ajo dite nuk i besoj shume vetes.
 
Besoj dhe kam vetbesim, me perjashtim ne disa situata me te cilat nuk jam sprovuar, nuk e di si mund te reagoje, cfare mund te them e te ngjajshme. Ne mes te te menduarit dhe vepruarit kur vjen momenti i caktuar, eshte dallim i madh sa nata me dite.
 
E besoj edhe atëherë kur jam në “gjumë” dhe nuk qëndroj e zgjuar ndaj personave, që mund të gabojnë ndaj meje. Sepse, mësoj dhe eci para ....
 
Jam besimtarja me fanatike e vetes time
 
Rrej veten..
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.