Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Besoni ne shoqerin e ngushte mes dy gjinive te ndryshme?

ne shoqeri jo por ne lidhje me te ngushta se aq po sikurse mardhenja ime me @Plusbellelavie ? qe eshte nje moter reale per mu dhe e dua pa fund ?
 
Une vet nuk besoj sepse nga shoqeri dhe afrimitet shfaqen pelqime, dhe dal-ngadal mundet edhe dashurohesh...
Kam pas nje rast timin ndaj edhe me ka ber qe ta humb besimin ne kete rast shoqeror.
Miqesia e ngushte djale - vajze shte e veshtire qe te ekzistoje , padiskutim dashuria do te ndodhe
 
Kam une nje histori , duke bere lojen se kush i reziston me shume shikimit sy ne sy , iku miqesia .
 
Unë e kam dhon menimin mduket por jo. Shoqëria nuk shkon deri në fund. Prishet marrëdhënia.
 
ne shoqeri jo por ne lidhje me te ngushta se aq po sikurse mardhenja ime me @Plusbellelavie ? qe eshte nje moter reale per mu dhe e dua pa fund ?
Sa keq me vjen qe jan kaq te pakta dashurite si kjo e jona. Aq sublime, aq e paster , me aq shume miresi brenda .
ku ka me bukur se kur te shoh mire , te lumtur , kur ndajm cdo gje bashke . Kur na ze gjumi duke i then te dua shume abbi ime( ablla ime ), kur e kupton tjetrin qe nuk Eshte mire pa fol akoma , kur e ndjen me sakt .
Edhe un te dua shume abbi ime e kjo nuk ka per te ndryshuar kurre . E di Pse ? Se ti je vella qe kushdo do donte ta kishte ne jete .
E un kam fatin te kem pjes te jetes time .??
Te dua shume abbi ime ??

@Dielli ja per kte dashuri e kisha fjalen .:)
 
Sa keq me vjen qe jan kaq te pakta dashurite si kjo e jona. Aq sublime, aq e paster , me aq shume miresi brenda .
ku ka me bukur se kur te shoh mire , te lumtur , kur ndajm cdo gje bashke . Kur na ze gjumi duke i then te dua shume abbi ime( ablla ime ), kur e kupton tjetrin qe nuk Eshte mire pa fol akoma , kur e ndjen me sakt .
Edhe un te dua shume abbi ime e kjo nuk ka per te ndryshuar kurre . E di Pse ? Se ti je vella qe kushdo do donte ta kishte ne jete .
E un kam fatin te kem pjes te jetes time .??
Te dua shume abbi ime ??

@Dielli ja per kte dashuri e kisha fjalen .:)
ablla ime ti
nuk edi nese mjafton fjala te dua shum
por ty te dua aq shum sa nuk di ta pershkruaj
je motra me e mir ne bot dhe do jesh e tijll pergjithmon ❤???
 
Kam une nje histori , duke bere lojen se kush i reziston me shume shikimit sy ne sy , iku miqesia .
Normale se vjen nje dite dhe fillon e shikon me nje tjeter sy (me shum se shoqeri :)
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.