Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ajax: Po e shohim fundin e De Ligt

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,982
Drejtori sportiv i skuadrës së Ajax, Marc Overmas ka konfirmuar se fundi i De Ligt me Ajax po shihet tashmë, me lojtarin që po shkon tek Juventus.

Lojtari do të udhëtoj drejt Torinos gjatë kësaj pasdite, dhe sipas Overmars tashmë gjithçka është në duart e bankave.

“Fundi po shihet. Gjithçka ka të bëjë me garancën mbi bankat, pasi Ajax janë shumë strikt në këto çështje. Shpresoj që këto procedura të ecin shpejtë, por jam i sigurt se ata do të punojnë në këtë. Ata janë italianë” ka thënë tutje Overmars.

De Ligt do të bashkohet me Juventus për një shifër që thuhet se do të prek 65 milionë eurot, plus bonuse.

Në kontratën e tij pesë vjeçare me Juventus, ai do të përfitojë përafërsisht 8 milionë euro në sezon, me bonuse që mund të prekin totalin e 12 milionë eurove. /Lajmi.net/


Shkruar nga: taulantg
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.