Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

What is on my mind.

"Do të të duhet të vdesësh disa herë përpara se të jetosh me të vërtetë".
 
Some days are heavy, but you have to survive
 
"Kur shkoja në shkollë, ata më pyesnin çfarë dëshiroja të bëhesh kur të rritesha. Unë shkrujta “i lumtur”. Ata më thanë se nuk e kisha kuptuar detyrën, dhe unë u thashë se ju s’keni kuptuar jetën".
 
Last edited:
"Nuk ka rëndësi kë dashuroni, ku dashuroni, pse dashuroni, kur dhe si dashuri, rëndësi ka që dashuroni".
 
You will not grow without pain
 
Screenshot_14.png
 
Because my happiness doesn't depend on your presence but on my own ability to blossom.
 
Muzika më bën të harroj situatën time reale. Më transporton në një shtet që nuk është i imi. Më transporton menjëherë në gjendjen e shpirtit në të cilën ai që shkroi muzikën e gjeti veten në atë kohë.

Leo Tolstoi
 
The lies are always loud,
the truth is always quiet
 
Pash ca tema ke parada e krenarise… ore njerez nese nje mashkulli i ven nje pal flatra ne kurriz sosht wngjell thjeshte nje i mete me flatra … dhe ju qe vini gjina nuk jeni femna thjesh bq te modifikum ne numrin e shasise
 
“Është e rëndësishme që një femër të lëjë një shenjë të saj, të shpirtit të saj tek një mashkull, sepse për të bërë dashuri jemi të gjitha të afta”.
 
Trupi eshte nje dhuratë ...shpirti nje pushtim
 
Asgje!
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.