Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Vendet dhe Udhëtimet ? ☀️ ???? ?????

@Eniueda na e thuj ktu moj ta dime dhe ne qe jetojme me endrra angleze?
Prit i here se kemi muhabet :p

Vertet pse shkojn kto me kamion dhe paguajn gjith ato lek dhe shkojn per te fituar ama pa Dokumenta, dmth rriziko ti kthejn prap 50%
Ska logjik kjo?!
Rastet me te kthy jan te rralla , shumica vazhdojne punojne dhe bejne lek te papare.
 
Liqeni i Pogradecit me ka ngelur ne mendje.
Sidomos gjate darkes kur shihej ndricimi i henes nga larg.
E kam peng te bej nje udhetim ne,Lindjen e Mesme.
Dubai,zemra ime:(:(.
 
Kom qen ne Dubai,Itali,Gjermani,Monte-Carlo Turqi,ShBA,dhe Rusi qe shkoj shpesh. Do ju rekomandoja Dubai o super. Dhe spanje pres te shkoj se shpejti.
 
Dubai & usa Jane dy nga vendet qe nuk me terheqin per te udhetuar .

Ne mendje kam qe Te vizitoj per ca dite , Izraelin.

Europes i kam René pothuajse gjithandej ... me avion & me makine ,po ashtu edhe ne Karaibe iki rregullisht . Ngelet per tu vizituar Azia & Afrika .
 
Kom qen ne Dubai,Itali,Gjermani,Monte-Carlo Turqi,ShBA,dhe Rusi qe shkoj shpesh. Do ju rekomandoja Dubai o super. Dhe spanje pres te shkoj se shpejti.
Lum si ti?
 
Hapsira mbetet destinacioni im, e dashuroj?
 
Unë dua të udhëtoj në panel të forumit
Të jem unseen e të lexoj fshehtas pv-të, maroj, ëndërr e kam.??
 
Unë dua të udhëtoj në panel të forumit
Të jem unseen e të lexoj fshehtas pv-të, maroj, ëndërr e kam.??

Ta plotesoj une endrren me shume dashuri, vetem se do duhet te kerkosh ndjese publike sepse pv-te nuk do i lexosh dot.
He si thua, e ben dot?
 
Ta plotesoj une endrren me shume dashuri, vetem se do duhet te kerkosh ndjese publike sepse pv-te nuk do i lexosh dot.
He si thua, e ben dot?
E di që slexohen. Është ëndërr në sirtar?
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.