Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Thuaj dikujt nga NeTeDy .....faleminderit

Gjith stafit qe me ka toleruar pafund ,jeni me te miret ?
 
Te gjithve faleminderit qe fal jush mesova shum me shum Schqip dhe at humorin apo shakat schqip edhe pse shum her ende se kuptoj sa duhet po shum jan mesuar faleminderit tgjthve.
 
Mirenjohje do ishte ne fakt per shume emra ketu brenda pasi cdo individ eshte nje mesim.

Kryeson @centos per mundesin e njohjes.
@Fiore per mundesin e thumbave ?
@Hera agapi ime femra e hekurt
@Nanushi dhe mesimet e tij
@Claa per miresin
@Moza per pecin
@Kiddo per embelsin
@Rrelse per jo cdo gje eshte sic duket
@Klodii per te njejtin qendrim
@Bjondina &E e cila ka qendruar gjithmon brenda kuadrit te jetes se saj
Dhe shume te tjere negativo-pozitiv qe me cdo shkrim apo argument kan dhen dicka nga vetja e tyre te cilen ne e kemi pervetesuar ne heshtje duke u formuar me teper.
Per pak harrova @Imp4ct i cili me dha mundesin e ides dhe deshiren per te provuar me patjeter shal bretkose ??
Te kam shume xhan faleminderit qe te njoha????
 
Falemederit NENES❤
Asgje sdo mund te afrohej ne madheshtin e dashuris e kujdesit te saj ndaj meje, heroina ime,luanesha ime,luftetare ,puntore,edukatore ,kujdestare ,mesuese e gjithcka e mir e mundshme,sa her merzitem apo lodhem apo najher as vet se di cka kam!! Ajo e veren edhe pa me par fare, me thret ne tel dhe ala pa i then gje un ajo thot ca ke shpirt i mamit e ndjej se sje mir, e kur jam perball saj sa e shoh ftyren e saj me qetson mjep lumturi,siguri,qetsi, duart e saj ledhatimet e te ndenjurit ne kraharor e ne preher te saj,jan ******* e imagjinuar.Nena ime dua te jetoj sa tjem dhe un gjall,zoti madh kur mos me le ne munges te saj.Falemenderit po te thoja xhdo sekond per gjith jeten,asgje sdo ishte boll.Jeta ime drita e syve te mi dashuri pa kushte e vetmja e perhershmja Nena ime❤
 
Falemederit NENES❤
Asgje sdo mund te afrohej ne madheshtin e dashuris e kujdesit te saj ndaj meje, heroina ime,luanesha ime,luftetare ,puntore,edukatore ,kujdestare ,mesuese e gjithcka e mir e mundshme,sa her merzitem apo lodhem apo najher as vet se di cka kam!! Ajo e veren edhe pa me par fare, me thret ne tel dhe ala pa i then gje un ajo thot ca ke shpirt i mamit e ndjej se sje mir, e kur jam perball saj sa e shoh ftyren e saj me qetson mjep lumturi,siguri,qetsi, duart e saj ledhatimet e te ndenjurit ne kraharor e ne preher te saj,jan ******* e imagjinuar.Nena ime dua te jetoj sa tjem dhe un gjall,zoti madh kur mos me le ne munges te saj.Falemenderit po te thoja xhdo sekond per gjith jeten,asgje sdo ishte boll.Jeta ime drita e syve te mi dashuri pa kushte e vetmja e perhershmja Nena ime❤
Ufffff hallall o goc mke bo me qajt me ropshpie
 
A i ke shkrujt vet? Kto super fjal.,?
Valla vet,per nenen skam nevoj per asnje frymzim,as un po askush tjeter,secili e din dashurin e saj
 
Nena eshte qetsi shpirti... cdo stres.. hidherim.. pengesa ne jet.. cdo erresir qe te kaplon.. kur fol me Nenen cdogje mduket sikur i kam hedh mbas shpine..
Un sa her mendoj tashme jam mjaft e ritur e pjekur por ajo gjithmon ala kujdeset per xhdo gje,me pret deri sa te kthehem me percjell kur shkoj,naten kur cohem ajo del dhe thot mos kam nevoj per dicka,un sa her i them pse e lodh veten se sjam e vogel un le,ajo gjithmon thot nuk ka kur te nena lodhje per femijun e vet, kur ti kerkon dicka e un ta afroj per mua esht lumturi e madhe,zoti i bekoft nenat tona
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.