Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Te Shtunen Nga Ora 22:30 Me ju DJ ERIOSTI & DJ MIRI & DJ FABIO

Sa kot qe flet
Kur nuk na deshirojm ne rrim edhe me shum qe tu shtohet inati. Qefin mos ja bej askujt! Hajt se do marrim valle te shtunen ????
Ehh se di nese do jem ?
 
E di shume mire ku e ke madje nga ajo u preka dhe un,,,por duke e menduar me gjate arrita ne konkluzionin qe ajo ishte nje valle qe po e kercenim te 3 shakaja ishte e barabart dhe keshtu qe ska asgje per vazhdim,,nese iken ti per kete arsye ateher do iki dhe un.?
 
E di shume mire ku e ke madje nga ajo u preka dhe un,,,por duke e menduar me gjate arrita ne konkluzionin qe ajo ishte nje valle qe po e kercenim te 3 shakaja ishte e barabart dhe keshtu qe ska asgje per vazhdim,,nese iken ti per kete arsye ateher do iki dhe un.?
Jo shpirt nk iki per ate ka edhe gjera te tj?
 
Do hy vec me ju persh yll cke ti????
Une nuk dua qe ketu te mungoj pozitiviteti jot sepse e ben forumin akm me te bukur dhe me njerz te till si ti kalohet shummmm super,prndj tltm qendro me ne ketu???
 
Dashtë zoti më plotësohet ëndrra.
Më përshëndetën ndokush virtualisht..
Më vajti jeta tu prsh dynjanë
Suksese radios, çunave dhe Besit për atmosferën e ngrohtë që ke ofruar...
Radion e dëgjoj çdo ditë me muzikën popullore deri te hip-hopi i radios...
Këndshëm...
Sa më shumë risi dhe ngjyra...
 
Dashtë zoti më plotësohet ëndrra.
Më përshëndetën ndokush virtualisht..
Më vajti jeta tu prsh dynjanë
Suksese radios, çunave dhe Besit për atmosferën e ngrohtë që ke ofruar...
Radion e dëgjoj çdo ditë me muzikën popullore deri te hip-hopi i radios...
Këndshëm...
Sa më shumë risi dhe ngjyra...
Po sigurisht qe do te pershendesim,

Tani do kemi c'do jave DJ ne radio me emisione te ndryshme,
Flm shum per urimet e tua dhe dashurine ce tregon per NETEDY.com
? ?
 
A e dhezim ta dhezim a e gjegjem ta gjegjim @centos
 
Muzika do jet high performanc qe nga shqiperia deri ne amerik
 
Dieten e Shtune ora 22:30 Ne platformen me te madhe Netedy.com
Do te jete nje nate e gjate me plote Surpriza...
Mes tingujve te muzikes ,pershendetjeve , me dj te njohur si DJ ERIOSTI & DJ MIRI & DJ FABIO ne radion e platformes Radionetedy.com
Eja dhe ti se bashku do kalojm bukur te largohemi nga rutina e perditeshme plot stres,lodhje.
Plarforma Netedy.com Ka gjithmon Surpriza .....
TE PRESIM...

View attachment 126581
@centos nese me prsh live aty me kengen je ma e mira do vij ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.