Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Sondazh: Sa kohë keni jashtë shqipërie? (për emigrantet)

Qe ne 98 sa I bie? ?
 
Last edited:
Kam ik shume e vogel ne greqi, jetova andej plot 15 vite dhe jam kthy ne tirane.. jam kthy kam nje pune te mire por perseri nuk them se jam kthy perfundimisht, jetes asnjeher si dihet, kjo esht shqiperia jon e dashur sta jep deshiren per te then jam kthy pergjithmon ??
 
Kam ik shume e vogel ne greqi, jetova andej plot 15 vite dhe jam kthy ne tirane.. jam kthy kam nje pune te mire por perseri nuk them se jam kthy perfundimisht, jetes asnjeher si dihet, kjo esht shqiperia jon e dashur sta jep deshiren per te then jam kthy pergjithmon ??
(Πότε μην λες ποτέ)?
 
Kam lindur ne itali, ne qershor bej 25 vite. kam vajtur per her te par ne shqiperi kur kam qen 7 8 vjece dhe kam ndejtur 1 muaj, kur erdhi momenti i kthimit nk doja.. u kapesha te dera e makines mos me hipur lart, t qarat e miante gjyshes e kshu me rradh nk mbaronin. Dhe akoma e mbaj mend ate cast dhe sa her vete dhe vjen momenti per tu rikthyer me kujtohen kto..
 
Kam ik shume e vogel ne greqi, jetova andej plot 15 vite dhe jam kthy ne tirane.. jam kthy kam nje pune te mire por perseri nuk them se jam kthy perfundimisht, jetes asnjeher si dihet, kjo esht shqiperia jon e dashur sta jep deshiren per te then jam kthy pergjithmon ??
Mos je ajo ri qe je lidh me albtelekom se smarim vesh nga kto gjera jetoj ne grekia ?
 
Last edited:
@Belaa o yvo e pe videon ti qe na myte ndislike sa merzitesh ca e vret menjen ??
Nuk e vras mendjen aspak por me vjen keq per disa nga ju qe ajo grekia qe talleni apo perbuzni sot ju ka hap syt dikur... dhe me vjen keq ta them por shqiptari kudo qe te shkoj prap ngelet shqiptar ne cdo aspekt besoj e kupton ku e kam fjalen ??
 
Nuk e vras mendjen aspak por me vjen keq per disa nga ju qe ajo grekia qe talleni apo perbuzni sot ju ka hap syt dikur... dhe me vjen keq ta them por shqiptari kudo qe te shkoj prap ngelet shqiptar ne cdo aspekt besoj e kupton ku e kam fjalen ??
Ca thu me lal sa thell i hyne okok pervec teje ??
 
Nuk e vras mendjen aspak por me vjen keq per disa nga ju qe ajo grekia qe talleni apo perbuzni sot ju ka hap syt dikur... dhe me vjen keq ta them por shqiptari kudo qe te shkoj prap ngelet shqiptar ne cdo aspekt besoj e kupton ku e kam fjalen ??
ske pse merzitesh ishte pak shaka ?? tani shqiptari e ka zakon kete na pelqen apo jo ??
 
...rreth 20 vite me par jam larguar, por gjithmon me zemer kam qen, dhe do te jem aty! Mundohem qe te pakten gjysmen e vitit ta kaloj ne Shqiperi.

#I❤️TIRONA
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.