Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Si e pershkruani karakterin e anetarit mesiper

Desh ngeli qose
I kam thënë mos u merr me çifte?
 
Thumbuese :p
 
Hekur jam vallai . Po ne jemi njelloj qe do ta fif buzen faleee un ty . Je arsye îme me e bukur qe jam pjes e kesaj faqe ????
je nje femer qe ke shume vlera e un e di ket gje rrall here flas fjale pa shaka ne ket forum por kur bej flas tamam pa futur shakan ne mes e nje nga keto fjala esht tani mos I I humb vlerat e tua per asnje e asgje ne bot rri sic je ???????
 
Karakter te fort ,shum e afte per ti mbeshtet njerzit kur kan nevoj per ndihm,me ato mundsi qe ka ❤
 
Karakter te fort ,shum e afte per ti mbeshtet njerzit kur kan nevoj per ndihm,me ato mundsi qe ka ❤
ti jeee shpirt mojj nga te pakto njerez qe me njeh tamam te du shummmm njeri qe cdo dhimbje e ke kethyer ne forc ti te duaaa e kur buzeqesh e pse mund te fshehesh nje dhimbje te fort prap qesh te duaa shumm kunata imee ti?????????????????????????
 
Shpirtmire, e bute, e dashur !
 
Libert e njoh ktu e 10 vjet virtualisht , i thjeshte dhe i vertete , ska ndryshuar fare . ??
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.