Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Shkruani diçka të bukur..!!

Lereni shenja e gjurm te mira ne ket bote sepse nuk do te ngeleni pergjithmon.
 
Gjithmonë lumturia, gjendet tek gjërat e vogla.
Tek ai mesazh, në një kohë të pacaktuar..
Tek ajo letra në çantë, nderkohë që nuk e priste..
Tek ajo buzëqeshje, tek ai përqafim ku e mer nga një dhuratë që i ke bërë edhe pse nuk feston diçka specifike!
Tek ajo dita e diel që qendruat gjithë ditën të përqafuar... duke ndier aromën e njeri-tjetrit..
Tek ai mëngjesi, që ti ishe gjëja e parë që pa sapo hapi sytë, pas një puthje...
Tek ai mesazhi: Zbrit sa të shoh pak, se jam poshtë shtëpisë tënde... tek ai mesazhi “Më mungon”... që pa,ndërkohë që është i mbytur në punë!
Tek ajo buzëqeshje dhe embëlsi që more, pasi i bëre një kompliment.
Tek ajo: Të adhuroj.. që more pa një arsye të veçantë!
Aty ku të gjithë ëndërrojnë rrugë të mëdha e të zbukuruara, ti je përulur për të lëmuar tokën...
...dhe toka më e bukur është trupi i njeriut që dashuron, njeriut që të ka mar mëndjen.
Sepse ç’do gjë tjetër, është gjysmëkënaqësi.
Lumturia gjithmonë gjendet tek gjërat e vogla, tek gjera tona të vogla... të bukura!

Unë uroj që të duan dikë , pa e ndryshuar, ta dashurojnë ashtu si është... ndryshe quhet nënshtrim!

“Ti dashurove atë pjesë timen, që të gjithë donin të m’a ndryshonin!”
 
Dikush ka llafe e dikush ben vepra,
dikush shëron plage, dikush hap te tjera.
Dikush e mban fjalen e dikush e shkel,
dikush mbetet vetëm,por dhe i vetem ja del.
Dikush shpif,por edhe tradheton,
dikush i paturp,servilizmin ka profesion.
Dikush vetem ankohet dhe ja nis me te qara,
dikush me optimizem ecen me i qete perpara.
Dikush egoist kerkon shume gjera ne jete,
dikush kenaqet me pak dhe e ben gjumin te qete.
Dikush ka smire,e nje tjeter xhelozi,
Dikush zemer te mire qe fal gjithmone dashuri.
 
hec tputhemi se vec kjo na ka ngel me bo :p ... vetem kjo joo se ka dhe gjojna tjera poooo nejse ,avash avsh :p
Eh pra kret fillojn nga fillimi e vin nga fundi ne do filloj nga fundi e te dalim ne fillim hmmm
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.