Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Shkruaj dicka me fjalen Te Dua.....??

Te dua aq sa vetem ti e di dhe ajo me mjafton .....ketu e dy vjet gati jemi vetem une e ti ❤️
 
ehhhh cma bet temen vec anonime jooo u futa r unn ne valle ska tanii mr nick se ju mbytaaa ose dike te personifikuar ?
te duaaaaaaaaa @Hera ???????
 
? ndjesë se nuk doja të të prish temën. Por, akrepi im nuk është pjesë e këtij forumi. Ndaj ky ishte postimi im i fundit anonim në këtë temë ?
jo shpirt ska gje vec kur e vendos ideja ime te personifikoj dike psh te dua akrep nuk ka rendesi eshte apo nuk esht e mami e babi qe thashe un nuk jan e kupton iden zemer.nese ti nuk poston me ngel hatri e ti e di me pas te krevati e di ti????????? tema
te duaa @debora
 
jo shpirt ska gje vec kur e vendos ideja ime te personifikoj dike psh te dua akrep nuk ka rendesi eshte apo nuk esht e mami e babi qe thashe un nuk jan e kupton iden zemer.nese ti nuk poston me ngel hatri e ti e di me pas te krevati e di ti????????? tema
te duaa @debora
Të dua edhe unë ty ❤️
Nuk postoj më anonim. Ndërsa për nofkat që janë këtu, patjetër që po. Ashtu si të vijnë se unë në fakt i dua të gjithë ☺️
 
Te dua .......aq sa humb ne psheretimen tende
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.