Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Sa te kenaqur jeni me veten tuaj deri ne kete moshe?

Aq sa kur shoh syte e prinderve, gezohem drites qe shkelqejne syte e tyre❤️❤️
 
Kur mendova se i arita endrat e mia i plotsofa deshirat aritjet,nisen pakenaqsit me veten ,ndjenjat luahtjet qe te cojn dhe ne humbje vetbesimi ...???dhe si perfundim kjo bote ska kur kenaqsi absolute
 
Jam tepër e kënaqur sepse kam derdhur djersë e gjak si thot ajo shprehja. Por nuk erdha kaq larg për të ardhur kaq larg. Kam ambicje të forta për më shumë, e jo pakënaqësi me të ariturat e mia.
 
E mira s'ka fund thone ...por une jam e kenaqur me aq sa kam arritur me hapat e lehte qe bej
 
Këto kohët e fundit më janë rritur pritshmëritë.
 
E mira s'ka fund thone ....po jam shume e kenaqur me veten time
 
E mira ska fund , por jam shum i kenaqur me shum per familjen sesa per veten!
Falenderoj zotin qe mdha force dhe vullnet per ate qe kam arrit te ndertoj deri ne kete moshe ?
 
Un jam e kenaqur se kam arritur atje ku kam dash vet e shkolluar e punsuar dhe te gjitha te mirat i kam ne kete mosh qe jam me von nuk i dihet jetes se si vin ??
 
Last edited by a moderator:
zero ter jeten kam menduar se do kem se paku 4 gra por dhe nje e po ma merr shpirtin :p
 
Me gjithe te mirat e te keqijat qe vine ....jam e kenaqur qe kam arritur me forcat e mija ketu ku jam
 
Te gjithe te kjo tema pasken arrit sukses te madh, pune e shkoll e te gjitha, e ne fund te fundit rrin gjith diten ne forum 😂😂
E mi mir
Sikur i njohim ne
Ata bëjn sikur rrejn e ne sikur i besojm
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.