Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Sa te kenaqur jeni me veten tuaj deri ne kete moshe?

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
4,017
Le te bashkbisedojme rreth arritjeve tuaja ne jete.
Llogaritini ato dhe dilni ne konkluzionin se sa jeni te kenaqur/a me to.

Nese doni te ndani me ne arritjet qe keni bere deri me sot do ishte kenaqesi ti lexonim bashkarisht.
 
duke pare se si me ka ec jeta mua........
deri diku jam i kenaqur
mundesha shume here me shume
Por prape skam ndaluar :D
 
Suksesi me i madh ish kur u afrua e me perkedheli Lola Astanova me gishtat e saj u beme partnere te Pour Adeline.

Beli i saj sensual me magjepsi,e dora e saj duke lundruar mbi piano me dehu.

Lolaaaa :)
 
Hic i knaq, mesi po nxjerim 600 n'dit per nje kafe turke tek Buqja. :p
 
Jo dhe aq, do doja ca vite shtese :p
 
Kenaqesia ska fund asiher por per mu mjafton tkem shendetin dhe familjen mire dhe jam super :)
Sic thot populli numri tamam se tjerat rregullohem :p
 
I kenaq se do filloj pune tek gjelberimi ne Tirane. :D
Eh Buqe Buqe erdhi dita ime do e pi kafen tek Zeqineja tani. :D :D
 
Gjithmonë çmoje atë që ke,sepse gjithmonë është dikush atje jashtë që ëndërron atë që ke ti." ?
 
E mira s'ka fund thone ....po jam shume e kenaqur me veten time
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.