Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Sa pritet të kushtojë unaza Samsung Galaxy

Kresha

A pretty face can never trick me
STAFF
S-Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
33,190
1716735020433.png

Për unazën inteligjente të Samsung-ut, Galaxy Ring, është folur që kur është prezantuar dhe informacioni më i fundit në një sërë informacionesh ka të bëjë me çmimin e kësaj pajisjeje.
Siç njoftoi në Twitter Yogesh Brar, i cili shpesh publikon informacione të brendshme nga bota e teknologjisë, Samsung Galaxy Ring do të kushtojë midis 300 dhe 350 dollarë në Shtetet e Bashkuara.

Brar tha se kjo është një “pjesë mjaft e shtrenjtë e teknologjisë” dhe më parë ishte spekuluar se çmimi mund të ishte më i ulët se konkurrenti i tij, “Unaza Jonë”, por duket se do të jetë në një gamë çmimesh të ngjashme.
Përveç këtij informacioni, ka pasur edhe një raport se një abonim do të jetë i disponueshëm për përdoruesit që duan të përdorin të gjitha funksionet e aplikacionit Samsung Health.

Kjo pajisje është menduar kryesisht për të monitoruar shëndetin e përdoruesit, dhe fillimisht u prezantua si një aksesor i Galaxy Watch dhe do të jetë i disponueshëm në tetë madhësi të ndryshme. /Telegrafi/
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.