Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Sa kafe i pini ne dite??

Un ne mgjes me shijon shum kafja, pij 2 rrjesh dhe aq spij mo, sdu te drogohem me kafe si ty ?
Kujt si shijon kafja në mëngjes ?? unë vazhdoj dhe më pas me kafe,nuk më shtyhet dita pa drogë ?????? kafen turke mund ta pijë rrallë ? hë se çerek droge e mer ????
 
Kujt si shijon kafja në mëngjes ?? unë vazhdoj dhe më pas me kafe,nuk më shtyhet dita pa drogë ?????? kafen turke mund ta pijë rrallë ?
Jo mu me rendon shhm, 2 ne mjes dhe aq konsumator i rregullt un pa e tepru ?
 
Ajo kafeja e è mgjesit ka fillu me shijon shume.. ndoshta efektini diellit!:D
 
Dy .
Ne mengjes ma sjell @Klodii te paren ? dhe nje pasdite .
 
Sa tme japin falas pi kur paguj vet vec njo ????
 
Sot per çudi vetem 1 kafe
 
E kam humbur numërimin sot aq kam pire
 
Rrallhere pi kafe, me shume pi caj mente, me pelqen shume?
 
4/5
 
2 max
 
2-3-4-5-6-7-8-9-10… waret me dite ?? po nje ? e do Dita minimum??
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.