Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Pyetje per çunat e forumit..

Mbase dikur jo shume, tani sdo e preferoja ama sme duket big deal.
Por qe une se preferoj te asnje nga gjinite
 
Nfakt bi me shum nsy pamja ballore nga mrapa
Gjatsin ja bo dermonin se hopa do rrij
Kshuqe tken shnet e beth thone ?
 
Kur shikon dy goca bashk duke ec ata,she njera e gjat tjr e shkurr cila ju bie ne sy dhe pse?
Perbes un se di pervete! Por them varet kush do ja prishte mendjen syrit. Ajo qe do i dukej me thekthi, ai malukat sy nuk do tja dije per gjatesi.?
 
A do e doni nje mashkull si vetja juaj per motren tuaj? Nuk di sa me kuptuat. Dmth karakteristikat tuaja.
 
A do e doni nje mashkull si vetja juaj per motren tuaj? Nuk di sa me kuptuat. Dmth karakteristikat tuaja.
Pse jo un jom si shpirt!? po kjo nuk varet nga une, nese do ta donte motrra cpun kam une , apo ti fry qullit kot.?
 
Sa kot jeni o gra ku jan pytjet apo sdinintpysni?
 
Pse gjithmone perfundoni duke e shar dhe ofenduar nje femer qe nuk ju pranon?
Kaq e veshtire eshte per ju te pranoni refuzimin!!

Shyqyr refuzimi s'ka bo pjese nfjalorin tem asniher xD

A keni "vdek" per dashurin ndonjhere??

Rilindi cdohere

Mendoni se femrat jan veq per numer ktu hmm.

Ma thuaj ti hmmmm :p

Mendoni se femrat ktu shtiren apo jan te verteta??

Ka qe shtiren, ka t'verteta

Kush vuan pas ndarjesh me shum femrat apo meshkujt ?

Ai/ajo, dashuria e te cilit ka qene e dobet. I forti ec perpara, e din se nuk ka humb asgje, perkundrazi, pala e kundert.


Ja qar mendoni kush mund te bej numer me shum femra apo mashkulli ?

A shtyhmi :p


Shkojm tek pytja radhes hmmm ku shikoni si fillim tek nje femer?

Buzeqeshja
 
A e zgjedhni gjithmonë “rrugën më të lehtë” dhe nëse po ose jo, pse?
 
A e zgjedhni gjithmonë “rrugën më të lehtë” dhe nëse po ose jo, pse?

Qorba e lire ti sose buzet kane thene

Preferoj rrugen me tveshtire, sado qe e lehta me terhjek. Arsyeja? E veshtira cdohere ta kalit shpirtin, te jep mesim, te ben te ndihesh me burre dhe me i pavarur.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.