Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Perse dashurohen njerezit??

Po edhe ndoshta, nji shoqe e imja 500 asht feju e nda dhe me djem të ndryshem.
Se ku i gjejn, se kan zemrên me bateri.
Se di n'bot.
Për 6 muj mw pas 2 njerz ???.
Sillu ketu ate shoqen se te beka zbor ajo ?
 
Gjithsesi
Njeriu ka nevojë të dashurojë
Ta dashurojnë, të ndihet i plotësuar, i dëshiruar, shikon fëmijën brënda vetes, kupton që kur nuk ndjeje nuk ishte kështu( i /e budallepsur) i marrosur, i verbër etj..
Janë emocione e ndjesi që shumë rrallë i provon ylli...
Ndaj dalim në konkluzione shpesh herë që dashurojmë dikë më shumë se veten..

Une them qe eshte me mire te dish ke dashuron dhe pse.

Psh, nje femer qe dashuron nje burre te martuar ku eshte e mira e kesaj dashurie? Nqs ka, sigurisht..
 
Une them qe eshte me mire te dish ke dashuron dhe pse.

Psh, nje femer qe dashuron nje burre te martuar ku eshte e mira e kesaj dashurie? Nqs ka, sigurisht..
Njeriu dashuron me ❤ dhe jo me tru dhe sigurisht ❤ nuk ben seleksjonim?
 
Une them qe eshte me mire te dish ke dashuron dhe pse.

Psh, nje femer qe dashuron nje burre te martuar ku eshte e mira e kesaj dashurie? Nqs ka, sigurisht..
Pasi arrin ne fazen tende eshte normale ta konceptosh ashtu o ylli por zemra dhe llogjika nuk kordinohen kurre bashke,ecin paralel me ide te qarta kundershtimi ndaj njera tjetres.
 
Njeriu dashuron me ❤ dhe jo me tru dhe sigurisht ❤ nuk ben seleksjonim?
Prit, prit prit!
Si u dashuroka me zemër.
Me sy në ball e tru në kok.
Me dasht nji të martum, psh ose me u dashuru me te?!!!
Mendoj qê njerzit jan aq tê rritun din ti stupojn.
Atëher le tê dashurohet dhe gruja jote me nji tê martum, si i bie , flas kur ta kesh.
 
Sepse do te thote te duash te miren e dikujt
Sheh miresi aty ku ndoshta tjeret shohin arrogance, nxitim e e tjera gjera. Thjesht syri dashnis sheh miresi ndaj dhe duhen
 
Sepse do te thote te duash te miren e dikujt
Sheh miresi aty ku ndoshta tjeret shohin arrogance, nxitim e e tjera gjera. Thjesht syri dashnis sheh miresi ndaj dhe duhen
Hera e pare qe ke bo 2 gabime te voçkla ?
 
Epo ja qe sjemi te gjithe njesoj ?
❤ jane te gjitha njesoj dhe sigurisht dashurojne njesoj eshte truri ai qe ve pengesa disa te vogla dhe te kapercyeshme dhe disa te mdhaja qe ska ❤ ti kapercej eshte thjesht kendveshtrimi qe na ben jo te njejte ?
 
Prit, prit prit!
Si u dashuroka me zemër.
Me sy në ball e tru në kok.
Me dasht nji të martum, psh ose me u dashuru me te?!!!
Mendoj qê njerzit jan aq tê rritun din ti stupojn.
Atëher le tê dashurohet dhe gruja jote me nji tê martum, si i bie , flas kur ta kesh.
Ndjenja nuk stopohet Melo eshte e vetmja gje qe nuk te pyet thjesht rend atje ku ndjen,,nuk njef moshe,status,kombesi,ngjyre,rracizem,asgje.
 
❤ jane te gjitha njesoj dhe sigurisht dashurojne njesoj eshte truri ai qe ve pengesa disa te vogla dhe te kapercyeshme dhe disa te mdhaja qe ska ❤ ti kapercej eshte thjesht kendveshtrimi qe na ben jo te njejte ?

Ekzakt!
 
Sepse do te thote te duash te miren e dikujt
Sheh miresi aty ku ndoshta tjeret shohin arrogance, nxitim e e tjera gjera. Thjesht syri dashnis sheh miresi ndaj dhe duhen

Sjam fare dakort me kete. Eshte energjia ajo qe lidh dy njerez!
 
Prit, prit prit!
Si u dashuroka me zemër.
Me sy në ball e tru në kok.
Me dasht nji të martum, psh ose me u dashuru me te?!!!
Mendoj qê njerzit jan aq tê rritun din ti stupojn.
Atëher le tê dashurohet dhe gruja jote me nji tê martum, si i bie , flas kur ta kesh.
Eh @Meloo do vije nje dite koha qe do thuash po ai @Klodii kishte te drejt ???
 
Sjam fare dakort me kete. Eshte energjia ajo qe lidh dy njerez!
Mund te moa jesh dakort, por mendo qe njerezimi ka mijera vjet qe dashuron e dashurihet.
Kurse, energjia mund te kete dy ahekuj qe njihet e emertohet si e tille.
Mendoj se shumica ka nevoj per miresi, jo energji.
Miresin kerkon. Miresin gjen(ate qe e bind, ploteson)
Njs, det i gjere kjo teme
 
Une them qe eshte me mire te dish ke dashuron dhe pse.

Psh, nje femer qe dashuron nje burre te martuar ku eshte e mira e kesaj dashurie? Nqs ka, sigurisht..
Logjika dhe zemra nuk ecin paralel..
O ke trurin( matematikë) o zemrën.
Unë në çdo rast dashuroj me zemër..
Nuk zgjedh unë kë dua..zgjedhën ajo.

Ps; kunj safi ishte po hajt më.?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.